Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Peršautas gatve ėjęs raseiniškis (0)

2014-03-11 16:41 | Arvydas Nekrošius

policija

Pradėti aštuoni ikiteisminiai tyrimai.

Tarp kovo 6 d. 18:30 val. ir kovo 7d,.6:55 val. Raseiniuose, Vaižganto g., daugiabučio namo kieme, iš V. K., gimusio 1969 m., galimai neužrakinto automobilio OPEL ASTRA bagažinės pavogtas raktų komplektas, iš salono – dveji akiniai nuo saulės, apgadinti automagnetolos ir daiktadėžės dangteliai, vidaus apšvietimas.

Tarp kovo 6 d. 17:00 val. ir kovo 7 d. 16:00 val. Raseiniuose, Vytauto Didžiojo g., daugiabučio namo kieme, galimai pritaikius raktą ir atrakinus bagažinę, iš A. D., gimusios 1971 m., automobilio AUDI A4 pavogta: raktų komplektas, kolonėlių dėžė su dviem kolonėlėmis, du garso stiprintuvai. Turtinė žala – 1 100,00 Lt.

Tarp sausio 6 d. ir vasario 11 d. Raseinių rajone gyvenantis A. D., gimęs 1960 m., skambino (kai kuriomis dienomis net po keletą kartų) į VMI prie LR FM mokesčių informacijos centrą ir necenzūriniais žodžiais įžeidinėjo konsultantus, trikdė mokesčių inspekcijos centro darbą.

Kovo 7 d. 22.15 val. Raseinių r., Ariogaloje, Žemaičių g., neblaivus V. M., gimęs1964 m., pasipriešino už administracinės teisės pažeidimą jį sulaikantiems Šiaulių AVPK Raseinių r. PK patruliui N. T. ir patruliui V. G., grasino juos sumušti, patruliui N. T. spyrė į blauzdą. Panaudojus kovinių imtynių veiksmus ir specialiąsias priemones – antrankius, V.M. buvo sutramdytas ir uždarytas į Raseinių r. PK į ilgalaikio sulaikymo patalpas. N. T. gydosi ambulatoriškai.

Kovo 7 d. 19:10 val. Raseinių r., Betygalos mstl., Vytauto g., sustabdytas dviratininkas V. Š., gimęs1982 m, siekdamas išvengti atsakomybės už kelių eismo taisyklių pažeidimą (važiavo dviračiu būdamas neblaivus, 3,46 prom.), Šiaulių AVPK Patrulių rinktinės būrio vadui A. N. primygtinai siūlė 50 Lt kyšį. V. Š. sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių apskr. VPK Raseinių r. PK ilgalaikio sulaikymo patalpas.

Kovo 8 d. 21.30 val. Raseinių r., Šiluvos mstl., Pirties g., namuose, konflikto metu girtas (1.72 prom.) A. D., gimęs 1958 m., grasino sunkiai sužaloti bei nužudyti savo žmoną V. D., gimusią 1962 m. Nukentėjusiajai kūno sužalojimų nepadaryta, į gydymo įstaigą ji nesikreipė. A. D. sulaikytas ir uždarytas į Raseinių rajono PK ilgalaikio sulaikymo patalpas.

Tarp kovo 1 d. 16.00 val. ir kovo 9 d. 11.00 val. Raseinių r., Žalpių k., ištraukus durų staktos kabamosios spynos įkabą, iš A. S., gimusiam 1964 m., priklausančios kalvės pavogti du metaliniai spaustuvai, metalinis priekalas bei lauke už kalvės buvęs metalo laužas. Turtinė žala – 3 300,00 Lt.

Kovo 10 d. apie 21 val. į Raseinių ligoninę kreipėsi M. B. (gimęs 1995 m.), kuriam šūviu sužalota koja. Laimei, žaizda nebuvo pavojinga gyvybei, todėl suteikę pagalbą, medikai jį išleido gydytis į namus. Policijos žiniomis, sužalotas jaunuolis buvo neblaivus, jam nustatytas 1,30 prom. girtumas. Jaunuolis paaiškino, kad tą pačią dieną, 20 val. 30 min., Raseiniuose, Ateities g., į jį šovė iš pravažiuojančio automobilio. Raseinių policijos pareigūnai aiškinasi, kas šovė į gatve ėjusį jaunuolį.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.