Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Pažangiausi Raseinių krašto žmonės renkasi liberalų sąjūdžio gretas (0)

2014-09-17 14:41 | Arvydas Nekrošius

Nerijus

Paskutinį vasaros savaitgalį nepriklausomi, turintys savo argumentuotą nuomonę ir drąsiai ją išsakantys Raseinių krašto žmonės rinkosi į Lietuvos Respublikos Liberalų Sąjūdžio Raseinių skyriaus ataskaitinį-rinkiminį susirinkimą. Susirinko bendraminčiai, žinantys, jog liberalizmas, kaip politinė ideologija, pasisako už pagrindines žmogaus teises ir laisves bei jų įgyvendinimą.

Liberalų sąjūdžio Raseinių skyriaus pirmininkas Nerijus Jarilinas pristatė per pastaruosius metus nuveiktus darbus, apžvelgė praėjusių Prezidento ir Europarlamento rinkimų rezultatus, numatė gaires artėjantiems savivaldos rinkimams.

Raseinių liberalai vienbalsiai nusprendė, kad dar vienerių metų kadencijai jiems vadovaus Nerijus Jarilinas. Skyriaus pirmininkui pasiūlius ir kandidatūroms pritarus, pavaduotojais tapo Rosvaldas Kunickas, Saulius Matelis, Albinas Stakauskas ir Laima Tumalskienė. Skyriaus iždininku išrinktas Audrius Norkus, o kontroliere – Raimonda Stulpinaitė.

Į Lietuvos Respublikos Liberalų Sąjūdžio Raseinių skyriaus tarybą išrinkta 11 aktyviausių asmenų: Nerijus Jarilinas, Rosvaldas Kunickas, Saulius Matelis, Genovaitė Masalskienė, Laima Tumalskienė, Albinas Stakauskas, Valdas Kulišauskas, Rožė Žičkienė, Dalia Klevinskienė, Tadas Misevičius, Vilma Kliknienė. Pastarieji ir lems visus svarbiausius Raseinių liberalų sprendimus ateinančiais metais.

Susivieniję Raseinių krašto liberalai Raseinių krašto gyventojams skelbia politinę deklaraciją, kuria visus geros valios žmones kviečiami jungtis į komandą dėl sveiko proto pergalių. Šios deklaracijos tekstas – nuotraukoje (žemiau).

Deklaracija

Nuo šiol Lietuvos Respublikos Liberalų Sąjūdžio Raseinių skyriaus būstinė interesantus priima Raseiniuose adresu Maironio g. 8 (III a., įėjimas iš kiemo pusės) ir Ariogaloje adresu Vytauto g. 107.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.