Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Pasveikintas Antanas (0)

2014-06-13 15:58 | Airinas Jermolajevas

i3eta917246Šiandien – Antaninės, šv. Antano, didžio stebukladario ir visų užtarėjo diena. Jo pagalbos meldžiama bet kuria proga. Šv. Antanas yra našlaičių, kalinių, karių, pasiuntinių, nevaisingų moterų, sužadėtinių globėjas. Jūroje audros ištiktieji prašo išsigelbėti, studentai prieš egzaminus – parodyti laimingą bilietą… Jis globoja keramikus, puodžius, braškių augintojus, nes šios uogos pasislėpusios tarp lapų kaip jis pats kadaise riešutmedyje. Jo prašoma padėti rasti pamestus ar atgauti pavogtus daiktus. 1946 m. sausio 16 d. Pijus XII paskelbė Antaną Bažnyčios Daktaru, nes jis, sako, gelbsti nuo drugio, maro ir kitų sunkių ligų.

Birželio 13-ąja diena Raseinių rajono savivaldybės meras Algimantas Mielinis, administracijos direktorius Jonas Kurlavičius, jo pavaduotojas Alfredas Brauklys tarybos nariai, bičiuliai sveikino tarybos narį, LSDP Raseinių skyriaus pirmininką, Raseinių miškų urėdijos urėdą Antaną Kilčauską su gražiu ir įsimintinu vardadieniu. i8qrhs17245
lsdp raseiniai

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.