Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Partijos ,,Tvarka ir teisingumas‘‘ Raseinių skyriaus pirmininko sveikinimas (0)

2018-04-01 21:47 | krastietis.lt

Mielieji,

Velykų sekmadienio rytą nuskambėję prisikėlimo varpai į kiekvieno širdį atnešė džiaugsmą prisikelti ir savo vidumi. Prisikėlimo varpai skamba iki Atvelykio šventės. Gražiai pasakyta, kad Atvelykis „panašus į upelį, kuris ištryškęs iš Velykų šaltinio ima šakotis, kad pasiektų, atgaivintų ir atnaujintų kiekvieną, taip pat ir tą, kuris negali įtikėti nepamatęs‘‘. Tebus Atvelykis visiems mums priminimas, kad esame pašaukti tyrumui. Mes kartu su gamta atgimstame, o su atgimimu turėtume sau ir visiems palinkėti dvasinės ramybės nelengvoje šiandienos kasdienybėje. Prasmingos Jums Atvelykio šventės.

Partijos ,,Tvarka ir teisingumas‘‘,
Raseinių skyriaus pirmininkas
Vidmantas Karabinas

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.