Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Nevyriausybinių organizacijų, dalyvaujančių sveikatos stiprinimo veikloje, skatinimo programą 2014 m. (0)

2014-03-03 15:14 | Airinas Jermolajevas

img492838

Kvietimas teikti paraiškas pagal Nevyriausybinių organizacijų, dalyvaujančių sveikatos stiprinimo veikloje, skatinimo programą 2014 m.

Projektų finansavimo tikslas yra skatinti nevyriausybines organizacijas aktyviai dalyvauti įgyvendinant sveikatos politiką, ugdant visuomenės supratimą, gerinant visuomenės informavimą ir skleidžiant informaciją apie sveiką gyvenseną, ligų profilaktiką ir kitas su sveikatos stiprinimu susijusias veiklos sritis.

Nevyriausybinės organizacijos suprantamos kaip tradicinės Lietuvos religinės bendruomenės ir bendrijos, asociacijos, labdaros ir paramos fondai, viešosios įstaigos, kurių steigėjas, dalininkas ar narys nėra valstybės ar savivaldybės institucija ar įstaiga, išskyrus atvejus, kai valstybės ar savivaldybės dalyvavimas grindžiamas nekilnojamojo turto skyrimu panaudos būdu teisės aktų nustatyta tvarka.

Siekiant įgyvendinti Lietuvos Respublikos Seimo 2013 m. gruodžio 19 d. nutarimo Nr. XII-706 „Dėl 2014 metų paskelbimo vaikų sveikatos metais“ tikslą – pagerinti vaikų sveikatos rodiklius, skatinti su sveikata susijusių naudingų įpročių, vertybių ir elgesio formavimąsi.

Iš Skatinimo programos lėšų finansuojami projektai, kurių tikslas yra vienas ar keli iš šių:

  • psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo tarp vaikų prevencija;
  • vaikų psichikos sveikatos stiprinimas;
  • vaikų sveikos mitybos principų įgyvendinimas
  • vaikų fizinio aktyvumo renginių organizavimas.

Skiriant finansavimą prioritetas teikiamas:

  • projektams, siekiantiems informuoti visuomenę apie sveiką gyvenseną, ligų profilaktikos priemones ir kitą su sveikatos stiprinimu susijusią veiklą;
  • projektams, pagal kuriuos numatoma vykdyti bendrą sveikatos stiprinimo veiklą su savivaldybių visuomenės sveikatos priežiūros įstaigomis (savivaldybių visuomenės sveikatos biurais);
  • projektams, skatinantiems keitimąsi gerąja praktika ir patirtimi sveikatos srityje;
  • projektams, skatinantiems ir stiprinantiems nevyriausybinių organizacijų, dalyvaujančių sveikatos stiprinimo veikloje, partnerystę ir bendradarbiavimą su kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis ir valstybės institucijomis;
  • projektams, turintiems didesnę gyventojų aprėptį bei išliekamąjį efektą ar tęstinumą jam pasibaigus.

Terminai
Pareiškėjai pateikia ministerijai projektų paraiškas iki 2014 m. kovo 17 dienos. Projektai įgyvendinami nuo sutarties pasirašymo tarp ministerijos ir pareiškėjo datos iki 2014 m. gruodžio 1 dienos.

Finansavimas
Ministerijos skiriama suma vieno projekto finansavimui negali viršyti 10 000 litų.
Pareiškėjas projektui vykdyti turi turėti ne mažesnį kaip 10 proc. (litais) prašomos iš ministerijos projektui įgyvendinti sumos savo lėšų ir (ar), projekto partnerių, kitų šaltinių, fondų, rėmėjų finansavimą. Tai – pareiškėjo piniginis indėlis (litais) į projekto įgyvendinimą.

Paraiška turi būti pateikta adresu:
Sveikatos apsaugos ministerija, Ryšių su visuomene skyrius, 221 kab., Vilniaus g. 33, 01506 Vilnius, nuo 9.00 iki 16.00 val.

Pareiškėjai gali pateikti klausimus dėl paraiškų pateikimo ir sąlygų bei paraiškos pildymo elektroninio pašto adresu rinalda.akelyte@sam.lt, telefonu (8 5) 266 1431 arba atvykę į Sveikatos apsaugos ministeriją, Ryšių su visuomene skyrių, 221 kab. Atsakymai el. paštu bus pateikti per 3 darbo dienas. Pareiškėjai klausimus raštu gali pateikti likus ne mažiau kaip 5 darbo dienoms iki galutinio paraiškų priėmimo termino.

Daugiau informacijos
SAM Ryšių su visuomene skyrius
Rinalda Akelytė
Tel. (8 5) 266 1431
rinalda.akelyte@sam.lt, www.sam.lt

Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro
Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Indrė Klusaitė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.