Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Netekome Editos Sprauniūtės (0)

2016-01-03 20:35 | Airinas Jermolajevas

sprauniute-001

2016-ųjų sausio 1-ąją pas Viešpatį iškeliavo ilgametė Raseinių bažnyčios „Tikėjimo žodis“ narė ir šlovintoja Edita Sprauniūtė (1968–2016).

Nuoširdžiai užjaučiame Editos artimuosius bei Raseinių bendruomenę dėl šios netikėtos netekties. Viešpaties artumo, Jo ramybės ir stiprybės jums šiuo sunkiu metu. Liūdesio valandą tepaguodžia tikėjimas, kad nei mirtis, nei gyvenimas, nei angelai, nei kunigaikštystės, nei galybės, nei dabartis, nei ateitis <…> negalės mūsų atskirti nuo Dievo meilės, kuri yra Kristuje Jėzuje, mūsų Viešpatyje (Rom 8, 38-39).

Atsisveikinti su Edita galima Raseinių laidojimo namuose (Vilniaus g. 67). Išlydėjimas į Kalnujų bažnyčią ir kapinaites – sausio 4 d., pirmadienį, 10 val.

Parengta pagal : evangelija.lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.