Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Nenusisekusi „kerštautojo“ naktis (0)

2014-04-24 14:14 | Arvydas Nekrošius

nukent

Ankstyvą balandžio 20-osios rytą Raseinių rajono, Paliepių seniūnijos, Gervinės kaimo, gyventojas 36-erių A. M. pasigedo jam priklausančio automobilio VW GOLF ir jo žmonai priklausančio automobilio OPEL VECTRA, kurie stovėjo neaptvertame namo kieme. Automobiliai buvo palikti neužrakinti, su rakteliais užvedimo spynelėse ir automobilių dokumentais daiktadėžėse, signalizacijos transporto priemonėse nebuvo. OPEL VECTRA buvo surastas užklimpęs prie namų esančioje pievoje, o automobilis VW GOLF – Raseiniuose, V. Kudirkos gatvėje.

Įtardami nusikalstamos veikos padarymu Šiaulių apskrities policijos Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai sulaikė ir į ilgalaikio sulaikymo patalpą uždarė 21-erių M. V. Vaikinas prisipažino, jog, būdamas neblaivus, automobilius pavogė dėl asmeninių nesutarimų, keršydamas namo šeimininkui.

Balandžio 19-osios naktį niekieno nepastebėtas jis įslinko į A. M. namo kiemą ir supjaustė OPEL VECTRA padangas. Po to, pamatęs užvedimo spynelėje raktelius, jis nutarė šia mašina pavažiuoti į Raseinius. Važiuodamas iš kiemo atbuline eiga, vaikinas nesuvaldė automobilio ir atsidūrė pievoje, iš kurios išvairuoti jam nepavyko. Tada M. V. grįžo atgal į kiemą ir sėdo už kito automobilio, VW GOLF, vairo. Bet kai nesiseka, tai nesiseka – vaikinui važinėjant Raseinių gatvėmis, baigėsi automobilio degalai. Tad ir šį automobilį teko palikti…

Policijos pareigūnai jį sulaikė ryte einantį Gervinės kaimo link. M. V. dėl savo poelgio labai gailisi ir padarytą žalą pažadėjo atlyginti. Tačiau baudžiamosios atsakomybės jam išvengti nepavyks, nes dėl dviejų automobilių vagysčių pradėtas ikiteisminis tyrimas.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.