Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Neblaivūs vairuotojai tikrina policijos pareigūnų „imunitetą“ (0)

2014-07-24 19:44 | Arvydas Nekrošius

Kiekvienas vairuotojas žino, kad „velnio lašų“ vartojimas, vairuojant transporto priemonę, užtraukia administracinę atsakomybę. Tačiau dažnas užmiršta liaudišką patarlę „Išgėrei taurelę- nė žingsnio į kelią“ ir sėsdamas už vairo neblaivus, tampa „kelių ereliu“, o policijos pareigūnų sulaikytas, bando juos papirkti, siūlydamas už tai piniginę dovaną – kyšį.

Liepos 20 d. apie 13 val. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai, vykdydami tarnybines pareigas, gavo pranešimą apie Kalnujų kaime, Alyvų gatvėje važinėjantį automobilį PEUGEOT 306, kuriame ir vairuotojas, ir keleiviai yra neblaivūs. Patikrinę 25-erių L. V. dokumentus ir įtardami, kad vairuotojas neblaivus, pareigūnai paprašė vairuotoją sėsti į tarnybinį automobilį girtumui nustatyti. L. V., norėdamas išvengti administracinės atsakomybės, vyresniajam patruliui pasiūlė 500 litų, kuriuos jam turėjo atvežti draugas iš Panevėžio miesto. Vairuotojas buvo įspėtas, kad už pareigūno papirkimą gresia baudžiamoji atsakomybė, tačiau L. V. pareigūno žodžių „nesuprato“ ir antrą kartą pasiūlė „atlygį“. Raseinių rajone tai jau 10 kartas per šiuos metus, kada neblaivūs vairuotojai tikrina policijos pareigūnų „imunitetą“ piniginiams atlygiams. Ir šį kartą vairuotojui nepavyko išvengti ne tik administracinės , bet ir baudžiamosios atsakomybės.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.