Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Naujos psichologinės tarnybos įkūrimą paskatino reali istorija (0)

2016-04-26 21:49 | Arvydas Nekrošius

naivus

Jau daugiau nei pusantrų metų dėmesio centre esantis tarptautinis socialinis projektas „Nebūk naivus kelyje“ per visą veiklos laikotarpį ne kartą sulaukė konkrečių istorijų iš jaunų žmonių, vienaip arba kitaip nukentėjusių keliaujant pakeleivingu transportu. Tiek vaikinų, tiek merginų, pasirinkusių tokį keliavimo būdą yra patyrę grasinimų ar net prievartos.

Vienas tokių atvejų glaudžiai susijęs ir su projektu: prieš kurį laiką jame savanoriavo mergina, kuri pasinaudojusi socialinio tinklo pasiūlymu vykti iš Ariogalos į Raseinius, šią kelionę prisimins visą gyvenimą. Prievartos žymė paliko psichologinę traumą: ją šokiruoja bet koks vyriškių prisilietimas.

Projekto pirmininko Mindaugo Jonušo teigimu, šią visuomenės žaizdą būtina gydyti: „Paskutiniai įvykiai viešumoje apie seksualinį išnaudojimą byloja, kaip yra svarbu laiku sulaukti psichologinės ar dvasinės pagalbos, kad po daugelio metų nereikėtų viešai atverti neužgijusios žaizdos. Džiugu, kai kalba aukos. Tai būtina. Mes, įsteigdami projekte psichologinės pagalbos liniją, norime nukentėjusiems nuo neatsakingo keliavimo padėti realiai, čia ir dabar“.

Tarptautinio socialinio projekto „Nebūk naivus kelyje“ psichologinės tarnybos, kuri teiks pagalbą aukoms, vienaip ar kitaip nukentėjusioms nuo neatsakingo keliavimo, tel. 8 613 11344.

Tarptautinis socialinis projektas „Nebūk naivus kelyje“

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.