Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Naujoji Raseinių autobusų stotis (1)

2014-03-22 12:48 | Arvydas Nekrošius

Savivaldybėje vėl buvo aptariami su autobusų stoties statyba susiję klausimai. Autobusų stoties techninio projekto rengėjai, projekto vadovas, UAB „Bilderis“ architektas A. Žemkauskas kartu su meru Algimantu Mieliniu, Savivaldybės administracijos direktoriumi Jonu Kurlavičiumi, jo pavaduotoju Alfredu Braukliu, Ekonomikos ir ūkio departamento direktore Indre Antanaitiene, Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėju Armandu Mockumi bei kitais atsakingais darbuotojais aptarė tolesnę Raseinių autobusų stoties statybos eigą.

Projektuotojai pristatė, kas jau yra atlikta, ką numatyta padaryti artimiausiu metu. Kol kas viskas vyksta sklandžiai, terminuose įsitenkama. Projektavimo darbai juda į pabaigą, techninį projektą planuojama baigti Balandžio 1 d.

planas

maps_as

kraštietis.lt Raseinių autobusų stoties padėties žemėlapyje interpretacija (maps.lt)

visualizacija_1

kraštietis.lt Raseinių autobusų stoties vizualizacija

Raseinių autobusų stotis projektuojama naujoje vietoje, toliau nuo Vilniaus gatvės, šalimais teisingumo rūmų pastato. Planuojama naujai įrengti visą inžinerinę infrastruktūrą. Kadangi sklypas yra su nuolydžiu, reikės įrengti atramines sieneles.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (1)


  1. IP:78.62.156.232

Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.