Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Mušeikoms karštas oras ne kliūtis (0)

2014-08-04 13:59 | Arvydas Nekrošius

Rugpjūčio 2 d. 13.00 val. Raseinių r., Gėluvos k., konflikto namuose metu girtas E. R., gimęs 1988 m., suduodamas rankomis ir kojomis į įvairias kūno vietas, sumušė savo tėvą A. R., gimusį 1940 m. Nukentėjusysis buvo apžiūrėtas medikų, vykti į gydymo įstaigą atsisakė. E. R. sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių AVPK Raseinių r. PK ilgalaikio sulaikymo patalpą.

Rugpjūčio 2 d. 19.00 val. Raseinių r., Ilgižių III k., konflikto namuose metu girtas R. G., gimęs 1981 m., kelis kartus pastūmė sutuoktinę I. G., gimusią 1982 m. Nukentėjusioji į gydymo įstaigas nesikreipė. R. G. sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių AVPK Raseinių r. PK ilgalaikio sulaikymo patalpą.

Tarp liepos 29 d. 20.00 val. ir rugpjūčio 2 d. 19.30 val. Raseinių r., Viduklės mstl., P. Cvirkos g., iš aptverto kiemo pavogtos M. G., gimusiam 1985 m., priklausančios 4 antys ir višta. Turtinė žala – 210,00 Lt.

Rugpjūčio 3 d. 20.00 val. Raseinių r., Švelnių k., girtas (1,95 prom.) T. Š., gimęs 1989 m., konflikto metu suduodamas rankomis į veidą bei spirdamas į koją, sumušė girtą (2.48 prom.) žmoną M. Š., gimusią 1988 m. Nukentėjusioji į medicinos įstaigas nesikreipė. T. Š. sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių AVPK Raseinių r. PK ilgalaikio sulaikymo patalpas.

Rugpjūčio 3 d. 16.07 val. Raseinių r., Sujainių k., viešojoje vietoje, trys nepažįstami vyriškiai, sumušė E. G., gimusį 1987 m. Nukentėjusysis į gydymo įstaigas nesikreipė.

Rugpjūčio 3 d. 17.30 val. Raseinių r., Šiluvos mstl., Žaiginio g., 4 nepažįstami neblaivūs vyriškiai sumušė T. K., gimusį 1981 m. Nukentėjusysis į gydymo įstaigas nesikreipė.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.