Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Motinos dienos minėjimas Milašaičiuose (0)

2014-05-04 14:35 | Arvydas Nekrošius
Laiškai mamai

Fotografas: Nerijus Jarilinas

Ar dažnai rašome laiškus savo mamoms? Tikriausiai, galime prisipažinti, kad labai retai. Milašaičių biblioteka balandžio mėnesį paskelbė konkursą „Laiškas Mamai“. Visi norintieji, moksleiviai ir suaugusieji, iki gegužės 1 d. galėjo rašyti laišką savo mamai bei dalyvauti rengiamame konkurse. Dėl šios priežasties šventinis Mamos dienai skirtas renginys ir buvo pavadintas „Laiškai Mamai“. Milašaičių kultūros namuose vykusioje šventėje buvo perskaityti net 7 Mamai parašyti laiškai, kuriuos vyr. bibliotekininkė Violeta Jarilienienė įrišo į albumą „Laiškai Mamai“. Visi tie laiškai – labai prasmingi ir nuoširdūs:

-“Ačiū, kad šalia esi… Turbūt, kiekvienas tokį turi žmogų, su kuriuo gali šnekėti apie bet ką, kuris niekada neišduos paslapčių, patars ir visada išklausys. Turiu daug draugų, jais pasitikiu ir myliu, bet nei vienas žmogus neatstos Mamos… Mamos meilė yra beribė ir nuoširdi. Žmonės dažnai vienas kitą apgauna, o Mama niekada neišduos ir neapvils. Gyvenime dažnai pasitaiko kliūčių, kai nežinai ką pasirinkti, kuo tikėti, tuomet gali padėti tik patyręs ir gyvenimo išbandytas žmogus. Kartais pasirenkame ne tą kelią, prarandame draugus, kurie pasirodo nebuvo tikri. Nebežinome, kur eiti, kaip gyventi. Bet yra žmogus, kuris niekada nepalieka bėdoje, kuris už viską atleidžia ir myli – tai Mama. Suteikusi mums gyvybę, užauginusi mus, ji mums reikalinga, kaip oras ir vanduo. Tą žmogų galime pavadinti saule, nes vargu ar išgyventume be jos. Saugokime ir mylėkime savo Mamą.“

Vieni buvo skirti gyvoms mamoms, kiti gi – jau išėjusioms anapilin… Skaitant laiškus, ne vienam ir ašara skruostu nubėgo. Džiaugsmo ašaros palietė šventėje dalyvavusių mamyčių veidus, kai jų vaikai sveikino jas su nuostabiausia ir gražiausia pavasario švente bei įteikė gėlių. Milašaičių mergaičių kvartetas (Nomeda Kašinskaitė, Karolina Kulišauskaitė, Lolita Žimailaitė, Jovita Žiuraitytė) savo atliekamomis dainomis šventei suteikė nuostabių vaivorykštės spalvų bei prisidėjo prie jausmingų sveikinimų. Nuoširdus ačiū kaimų bendruomenės „Milašaičių Dubysa“ nariams Nidai ir Antanui Gedminams, kurie jau keletą pastarųjų metų Motinos dienos šventei dovanoja savo užaugintas tulpes. Jų dėka kultūros namų salė skendėjo gėlių žieduose. Pasibaigus oficialiajai daliai, visi renginio dalyviai susėdo prie šventinio stalo ir kalbėjo, kalbėjo…

L. Kulišauskienė
Specialistė kultūrai Milašaičiuose

 Dėkojame Nerijui Jarilinui už renginio nuotraukas

 

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.