Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

LVŽS plečia komandą: R. Karbauskio pavaduotoju tapo ir sveikuolis Dainius Kepenis (0)

2014-10-14 09:34 | Arvydas Nekrošius

Sveikuoli_ s_jungos prezidentas su sveikuoliais. Sveikuoliai.lt nuotrauka

2014 m. spalio 11 d. suėjo 24 metai, kai buvo atkurta Lietuvos valstiečių partija (dabartinė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga-LVŽS). Ta proga Panevėžio bendruomenių rūmuose suvažiavo daugiau nei 600 LVŽS delegatų iš visos Lietuvos.

Suvažiavimo metu partijos pirmininku perrinktas Ramūnas Karbauskis (vienbalsiai), iki 10-ies padidintas pirmininko pavaduotojų skaičius. Nauji išrinkti pavaduotojai – Europos Parlamento narys Bronis Ropė (I-asis pavaduotojas), Seimo narė Rima Baškienė, politologas Tomas Tomilinas, Kupiškio r. meras Jonas Jarutis, Panevėžio r. meras Povilas Žagūnis, LVŽS Vilniaus m. skyriaus pirmininkė Virginija Vingrienė, Sveikuolių sąjungos prezidentas Dainius Kepenis, LVŽS Biržų r. skyriaus pirmininkas Viktoras Rinkevičius, ASU Agronomijos fakulteto dekanas doc. dr. Viktoras Pranckietis, Šakių r. meras Juozas Bertašius.

Sveikuolių sąjungos prezidentas Dainius Kepenis

Suvažiavimo metu buvo pasveikintas Panevėžio rajono meras Povilas Žagūnis, šiais metais pelnęs „Auksinės krivulės riterio“ apdovanojimą, kuris suteikiamas už ypatingus nuopelnus Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui. Tai jau penktas LVŽS meras, gavęs šį garbingą titulą, o iš viso tokių apdovanotų merų Lietuvoje buvo 24. Taip pat auksinės krivulės riterio vardą šiemet pelnė ir LVŽS deleguotas Mažeikių r. vicemeras Jonas Siminkevičius.

Šiuo metu LVŽS turi 3100 narių. Neseniai atsikūrė skyriai Alytaus rajone, Kauno mieste.

Po suvažiavimo LVŽS nariai ir Panevėžio miesto gyventojai miesto centre organizavo eiseną, solidarizuojantis su tarptautine akcija „Global FrackDown“, nukreipta prieš skalūnų dujų ir naftos išgavimą aplinkai ir žmonėms pavojingais būdais.Tai buvo pirma tokio masto ekologinė akcija Panevėžyje nuo Nepriklausomybės atgavimo metų.

Kitais metais sukaks 110 metų, kai buvo įkurta LVŽS pirmtakė – Lietuvos valstiečių sąjunga, o LR Seimas 2015-uosius metus planuoja paskelbti šios sąjungos ilgamečio lyderio Prezidento Kazio Griniaus metais.

LVŽS informacija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.