Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

LSDP gamtos apsaugos komiteto posėdis vyko Raseiniuose (0)

2014-07-01 16:02 | Airinas Jermolajevas

100_0517

2014m birželio 27 dieną Raseinių rajone vyko LSDP gamtos apsaugos komiteto išvažiuojamasis posėdis. Iš pradžių visi komiteto nariai susirinko prie Raseinių miškų urėdijos. Urėdas, LSDP Raseinių skyriaus pirmininkas Antanas Kilčauskas visus pakvietė į Norgėlų kaimo bendruomenės namus. Visą posėdį organizavo ir vedė komiteto pirmininkas, LR seimo narys Gintautas Mikolaitis. Jis supažindino komiteto narius su darbotvarke, pristatė svečius, papasakojo apie seimo nutarimus gamtos apsaugos srityje. Apie Raseinių miškų urėdiją, jos pasiekimus bei problemas kalbėjo urėdas Antanas Kilčauskas. UAB ,,Raseinių vandenys“ direktorius Vaclovas Simonavičius kalbėjo apie vandentvarkos įstatymą, darbo problemas, vandens kainas. Jį papildė respublikinės vandens asociacijos prezidiumo narys iš Kelmės Bronius Paliulis. Kauno aplinkos apsaugos agentūros Raseinių skyriaus vyr. specialistas Vytautas Januška pasidžiaugė, kad sumažėjo šiurkščių pažeidimų. Tikriausiai tai dėl smarkiai padidėjusių baudų. Dubysos regioninio parko direktorius Vygantas Kilčauskas papasakojo apie saugomas teritorijas Raseinių rajono savivaldybėje, apie Dubysos regioninį parką. Komiteto pirmininkas Gintautas Mikolaitis pasiūlė teikti Antano Kilčiausko kandidatūrą į Lietuvos generalinio urėdo pareigas. Visi vieningai tam pritarė. 100_0526
Vėliau komiteto nariai apžiūrėjo Raseinių vandens valymo įrengimus, pasigrožėjo gražuole Dubysa ir nuvyko į Jukainius, kur pasivaikščiojo pažintiniu taku. Vėliau visi buvo pavaišinti šiupinine, Vidukliškais koldūnais ir iš Dubysos lankų žolelių virta arbata. Dar ilgai tęsėsi diskusijos apie gamtos apsaugą, reikalingus nuveikti darbus, įvairias problemas, bei galimus būdus joms išspręsti.
Posėdyje dalyvavę seimo nariai Edmundas Jonyla, Kazys Grybauskas, bei visi LSDP gamtos apsaugos komiteto nariai dėkojo komiteto pirmininkui Gintautui Mikolaičiui už puikiai organizuotą posėdį. 100_0533

lsdp raseiniai

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.