Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Liudas Kavaliauskas : „Jūsų pasitikėjimas man labai svarbus!“ (0)

2015-03-12 22:07 | Airinas Jermolajevas

Gerbiami kraštiečiai!

DSC_6554-1vntŠalies istorijoje pirmą kartą piliečiai galėjo išreikšti savo valią tiesioginiuose mero rinkimuose. Asmeniškai nuoširdžiai dėkoju už mano kandidatūros palaikymą naujoviškuose mero rinkimuose. Rajono gyventojai už mane atidavė 3967 balsus, suteikdami galimybę rungtis antrajame rinkimų ture, kur esu pasiryžęs sukryžiuoti ietis su darbiečiu Algirdu Griciumi.
Tikiuosi, kad jūs visi, kurie kovo 1-ąją balsavote už mane arba už kitą į antrą rinkimų etapą nepatekusį kandidatą, ateisite palaikyti manęs kovo 15-ąją. Rajono politiniam stabilumui ir darbų tęstinumui užtikrinti reikalingas tarybos daugumos palaikymas. Jūs valdančiosios daugumos formavimą patikėjote rajono socialdemokratams. Tikiuosi, jog ir rajono mero postą patikėsite man – šios partijos kandidatui. Už jūsų palaikymą ir pasitikėjimą atsidėkosiu nuoširdžiu ir kūrybišku darbu, planingai ir kantriai be jokių „pasišokinėjimų“ telksiu tarybos narius ir specialistus vykdyti strateginį rajono plėtros planą, nuosekliai įgyvendinsiu tiek savo asmenines, tiek socialdemokratų programines nuostatas, kurios atitinka kiekvieno rajono piliečio lūkesčius ir siekius – gyventi, dirbti ir kurti savame krašte.
Jūsų pasitikėjimas man labai svarbus! Jis įkvepia ateities darbams, kuriais stengsiuosi būti vertas Jūsų suteiktų balsų.

Kandidatas į rajono merus Liudas Kavaliauskas

DSC09649 kavaliauskas

Mero plakatas

 

Nemokama politinė reklama. 

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.