Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Liubartovo, Raseinių, Bresto ir Lvovo dviratininkai pakvietė pavasarį (0)

2014-03-26 20:01 | Airinas Jermolajevas

Liubartovo (Lenkija) savivaldybės burmistro kvietimu grupė savivaldybės darbuotojų 2014 m. kovo 21-23 dienomis lankėsi Liubartove.

Vizito metu Raseinių savivaldybės darbuotojų delegacija lankėsi Liubartovo savivaldybėje, kur mus priėmė ir pasveikino Liubartovo burmistras Janušas Bodziackis. Jis papasakojo miesto istoriją, pristatė žymiausius objektus, pasidžiaugė miesto plėtros galimybėmis, nevyriausybinių organizacijų tinklu, jų vykdoma veikla ir indėliu į miesto gyvenimą.
Sporto klubo „Relax“ prezidento, aktyvaus visuomenininko, politiko ir ilgamečio Raseinių karšto draugo Tadeušo Matveičiko kvietimu dalyvavome kasmetinėje Pirmosios pavasario dienos šventėje. Šiame tarptautiniame renginyje be raseiniškių dalyvavo ir svečiai iš Ukrainos ir Baltarusijos. Į centrinę Liubartovo aikštę susirinko būrys dviratininkų, pasipuošusių įvairiais išradingais kostiumais. Po to visa spalvinga kolona, įvairiais pypsėjimais, šūkčiojimais, švilpavimais kviesdama, o gal džiaugdamasi, kad pavasaris jau atėjo, pajudėjo per miestą į iškylos vietą – Sernik. Tam, kad pasiektume šventės vietą, turėjome mindami dviračius įveikti apie 25 km, o tai, po žiemos sezono, nebuvo taip paprasta.
Išvykos metu taip pat aplankėme Liubliną – Liublino pilį, Lietuvių aikštę, J.Pilsudskio paminklą, buvusią Maidaneko koncentracijos stovyklą bei dvaro ansamblį ir parką Kozluvkoje. Visos kelionės metu mus globojo ir rūpinosi Tadeušas Matveičikas, kurį drąsiai galima pavadinti Raseinių krašto konsulu Liubartove. Kaip sako pats Tadeušas, Raseiniuose jis jaučiasi kaip namuose, nes svečiavosi čia jau daugiau nei 30 kartų.

raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.