Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Lietuvos Laisvės sargai Milašaičiuose (0)

2015-01-12 12:54 | Arvydas Nekrošius

Nuo ko prasideda Laisvė? Tikriausiai, nuo Laisvės ugnelės, kuri rusena kiekvieno piliečio širdyje. Ir jeigu, ta ugnis dega daugelio piliečių krūtinėje, įsikuria Laisvės laužas. Kad jis niekada neužgestų reikia prisiminti, kas pirmieji jį uždegė, kas žuvo už mūsų visų Laisvę, ir, aišku, būti vieningiems, kaip ir 1991-ųjų sausio 13-ąją. Sausio 10-ąją milašaitiškiai rinkosi prisiminti ir pagerbti visus kritusius už Lietuvos Laisvę ir visų piliečių šviesią ateitį, kai gerbiamos visų valstybės piliečių teisės, kai visi turi lygias galimybes dirbti ir kurti vardan mūsų gimtosios ir brangiosios Lietuvos.

Ligita Kulišauskienė
Specialistė kultūrai Milašaičiuose

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.