Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo diena Molavėnų piliakalnyje (1)

2014-07-07 21:48 | Airinas Jermolajevas

Liepos 6-ąja dieną visa Lietuva mini Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną. Įprasta, kad šis įvykis mūsų rajone minimas Nemakščių seniūnijoje, Molavėnų piliakalnyje.

Diena prasidėjo nuo Šv. Mišių Raseinių bažnyčioje, vėliau 21.00 valandą buvo giedamas Lietuvos himnas. Po giedojimo raseiniškiai ir miesto svečiai galėjo išvysti Remigijaus Baltrušaičio ir Vytauto Rumšo vyresniojo režisuotos dramos „Donelaitis“. Spektaklyje vaidmenis kūrė žinomi Lietuvos Nacionalinio dramos teatro aktoriai – Remigijus Bučius, Adrija Čepaitė, Marcelė Zikaraitė, Saulius Balandis, Ramutis Rimeikis, Vytautas Rumšas jaunesnysis, Rimantė Valiukaitė, Evaldas Jaras, Ramūnas Cicėnas ir kt. Reginio scenografė – Virginija Idzelytė-Dautartienė, kompozitorius – Antanas Kučinskas, režisieriaus asistentė – Regina Garuolytė. Renginyje dalyvavo ir sveikinimą žodį tarė: Raseinių rajono savivaldybės meras Algimantas Mielinis, LR Seimo nariai Edmundas Jonyla, Darius Ulickas, Latvijos – Kekavos miesto meras, jo pavaduotojas. Spektaklio pabaigoje miestelėnai ir svečiai renginį uždarė sugiedodami „Lietuva Brangi“.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (1)


  1. IP:86.38.30.77

Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.