Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Laukiame pasiūlymų dėl senosios Raseinių miesto autobusų stoties (0)

2016-02-06 09:40 | Arvydas Nekrošius

UAB „Raseinių autobusų parkas“ ir Raseinių rajono savivaldybė kviečia Raseinių miesto ir rajono gyventojus, verslo įmonių atstovus pateikti savo idėjas ir pasiūlymus dėl Vilniaus g. 91, Raseiniai esančios senosios autobusų stoties pastatų ir sklypo panaudojimo galimybių.

   Atkreipiame dėmesį, jog, atsižvelgiant į tai, kad minėtas objektas yra Raseinių miesto centrinėje dalyje, prie pagrindinės miesto gatvės, išnuomojant ar parduodant sklype esančius senosios autobusų stoties ir kitus sklype esančius statinius, būtų keliami architektūriniai reikalavimai:

1. Stoties pastatas (esamas plotas 101 m²) – nuomininkas ar pirkėjas privalės pakeisti paskirtį. Jei paskirtis bus keičiama nevykdant statybos darbų, arba vykdant tik remonto darbus bus keliami minimalūs estetiniai-architektūriniai  reikalavimai pastato išorei, spalviniam sprendimui, medžiagiškumui ir teritorijos sutvarkymui. Atskirai reikės susiderinti iškabas ir reklamą.

Atliekant rekonstravimo arba naujos statybos darbus bus rengiami specialieji architektūros reikalavimai, kuriuose bus reikalavimas išlaikyti Vilniaus g. užstatymo liniją, reikalavimai bus išduodami tik pateikus projektinius pasiūlymus (vizualizacijas). Pastatų apdailos medžiagoms taip pat bus keliami aukšti kokybiniai, estetiniai reikalavimai.

2. Tualetų pastatas (esamas plotas 108 m²) – galima nuoma ar pardavimas su būtina rekonstravimo sąlyga arba griovimas. Jei pastato paskirtis būtų keičiama atliekant rekonstravimo arba naujos statybos darbus, bus rengiami specialieji architektūros reikalavimai, kurie bus išduodami tik pateikus projektinius pasiūlymus (vizualizacijas).

3. Šaligatviai – būtinas sklypo ribose esančių šaligatvių atnaujinimas.

4. Aikštelė – šiuo metu numatyta kaip taksi, svečių autobusų ir automobilių aikštelė. Jei atsiras norinčių pirkti ar nuomotis visus sklype esančius statinius ir sklypą maksimaliai statybai, aikštelei gali būti keliami reikalavimai dėl bendrų parkavimo vietų.

5. Sklypas (esamas plotas 2517 m²) – pagal patvirtintą detalųjį planą sklypo paskirtis  – kita. Naudojimo būdas – komercinės paskirties objektų teritorijos (prekybos, paslaugų ir pramogų objektų statybos), visuomeninės paskirties teritorijos (administracinių pastatų statybos).

   Leistinas pastatų aukštis iki 16 m (4-5 aukštai). Užstatymo tankumas 80% (2013 m²), intensyvumas 1,6 (4027 m²). Planuojamas želdynų plotas 15% (378 m²).

   Pasiūlymų dėl senosios autobusų stoties, esančios Vilniaus g. 91, Raseiniai, pastatų ir sklypo panaudojimo galimybių (trumpai aprašant idėją ir nurodant jai įgyvendinti reikalingą turto valdymo būdą, t.y. nuoma ar pardavimas) laukiame iki 2016 m. kovo 1 d. UAB „Raseinių autobusų parkas“ elektroniniu paštu autobusai@raseiniai.lt.

4 ir 5 pav. Ištrauka iš Raseinių m. centrinės dalies detalaus plano ir iš Regia sistemos (senosios stoties teritorija sklype Vilniaus g. 91, Raseiniai)

info_raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.