Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Lankėsi LR Ūkio ministras E.Gustas (0)

2014-07-20 17:31 | Airinas Jermolajevas

Liepos 18-ąja pas mus viešėjo LR Ūkio ministras Evaldas Gustas, jo patarėja viešiesiems ryšiams Vaiva Gogelienė, ministerijos Europos Sąjungos paramos koordinavimo departamento direktorė Rita Armonienė, Verslo aplinkos gerinimo departamento direktorė Jolita van Otterlo, Verslo aplinkos gerinimo departamento Smulkiojo ir vidutinio verslo politikos skyriaus atstovas Tomas Lavišius ir VšĮ „Versli Lietuva“ Verslumo departamento direktorius Dovydas Varkulevičius ir Seimo nariai Edmundas Jonyla, Gintautas Mikolaitis, kurie pirmiausiai susitinka su rajono vadovais, departamentų direktoriais.

Nuo 10 val. susitikimas tęsėsi Savivaldybės didžiojoje salėje. Pirmiausiai meras Algimantas Mielinis pasveikino atvykusius svečius, visiems palinkėjo naudingo susitikimo. Ūkio ministras Evaldas Gustas savo pasisveikinimo kalboje akcentavo, kad jis ir jo komanda yra kviečiama į daugelį rajonų. Trumpai pristatė, kaip atrodo Raseinių savivaldybė bendrame kontekste. Jo mintis pratęsė Seimo nariai Edmundas Jonyla, Gintautas Mikolaitis.
Švietimo centro direktorė Silva Morkevičienė pristatė bendrą verslo situaciją Raseinių rajono savivaldybėje.
LR Ūkio ministerijos Europos Sąjungos paramos koordinavimo departamento direktorė Rita Armonienė pristatė LR Ūkio ministerijos kuruojamos ES finansavimo srities priemones 2014-2020 m., kokia numatyta parama investicijų plėtrai mažose, tokiose kaip Raseinių rajono, savivaldybėse. Konkrečiais skaičiais vardino, kokios paramos galima tikėtis, koks galimas paramos efektyvumas ir t.t.
VšĮ „Versli Lietuva“ Verslumo departamento direktoriaus Dovydo Varkulevičiaus pranešimas buvo „LR Ūkio ministerijos politika dėl verslo inkubatorių plėtros perspektyvų.“ Savo pranešime jis atkreipė dėmesį į aktyvias jaunimo organizacijas, kredito unijų geranoriškumą. Paminėjo, kad Raseinių rajone yra visos galimybės 3000 darbo vietų sukūrimui jauniems žmonėms.
Seimo narys G.Mikolaitis priminė apie verslo centrų atsisakymą rajonų savivaldybėse. Į šį klausimą atsakė ministras.
Jolita van Otterlo, LR Ūkio ministerijos Verslo aplinkos gerinimo departamento direktorė, pristatė verslo aplinkos gerinimo politiką: kokias ministerija numato priemones, jų pakeitimus artimiausiu metu.
Verslo aplinkos derinimo departamento Smulkiojo ir vidutinio verslo politikos skyriaus atstovas Tomas Lavišius pristatė ministerijos pranešimą apie euro įvedimą. Itin akcentavo, kad žmonės šiandien neskubėtų litų keisti į eurus, nes už keitimą šiandien reikės mokėti bankui, o nuo sausio 1-osios tai bus atliekama nemokamai ir t.t.
Popiet ministras ir kiti Savivaldybės svečiai aplankė Lietuvos – Danijos UAB „Danspin“, kur įmonės vadovas Rosvaldas Kunickas supažindino su įmonės veikla, jos pasiekimais, perspektyvomis.

Nuotraukos: Nijolės Petrošiūtės, Airino Jermolajevo

 

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.