Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Kviečiame į renginį „Verslas veža“ (0)

2014-04-05 10:46 | Arvydas Nekrošius

verslas-veza

Ambicingus ir norinčius kurti savo verslą kviečiame į renginį „Verslas veža“, balandžio 10 d. (ketvirtadienį), Raseinių r. savivaldybėje, V. Kudirkos g. 5. Renginys yra nemokamas. Renginys vyks nuo 10 val. iki 15.00 val. Dalyviai laukiami atvykstant bet kuriuo metu.

Nemokamame renginyje sėkmės istorijomis ir asmeninėmis patirtimis dalinsis derybų konsultantas, buriuotojas, Tūkstantmečio Odisėjos XI etapo jachtos „Ambersail“ kapitonas ir idėjos bendraautorius Paulius Egidijus Kovas, muzikantas ir dainininkas Jurgis Didžiulis bei verslininkas, UAB „Danspin“ direktorius Rosvaldas Kunickas.

Renginio metu vyks loterija, vienas renginio dalyvių turės galimybę laimėti mp3 audio grotuvą su įrašyta audio knyga – „Kaip tapti ekspertu nr. 1“.

Norinčius dalyvauti, labai kviečiame registruotis: http://goo.gl/DZIw37

Renginio programa: http://www.verslilietuva.lt/lt/renginiai/verslas-veza-raseiniuose/

Kviečiame dalyvauti ir sėsti už savo verslo vairo!

Renginių ciklas „Verslas veža“ – verslumo skatinimo renginių ciklas, siekiantis įtraukti iš visos Lietuvos jaunus, ambicingus ir apie savo ateitį galvojančius jaunuolius, kurie brandina savyje verslumo idėjas ir nori jas įgyvendinti. „Verslas veža“ – tai savo kelio beieškančiajam galimybė sužinoti, nuo ko ir kaip pradėti savo verslą, padėti jam suvokti, kad už savo ir savo šalies ateitį, ir gerbūvį yra atsakingas kiekvienas iš mūsų.

RENGINIO „VERSLAS VEŽA“ PROGRAMA

9.30 – 10.00 Dalyvių registracija
10.00 – 10.15 Renginio atidarymas. Sveikinimo kalbos: Raseinių r. savivaldybės meras Algimantas Mielinis, Raseinių r. Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja Regina Petreikienė, „Versli Lietuva“ vyr. projektų vadovė Jolanta Miloš
PIRMA DALIS
10.15 – 11.30 Paulius Egidijus Kovas – derybų konsultantas, buriuotojas, Tūkstantmečio Odisėjos XI etapo jachtos „Ambersail“ kapitonas ir idėjos bendraautorius
11.30 – 11.35 Pertraukėlė – žaidimai
ANTRA DALIS
11.35 – 12.00 Rosvaldas Kunickas – UAB „Danspin“ direktorius
12.00 – 12.30 Jurgis Didžiulis – muzikantas, dainininkas
12.30 – 12.45 Kavos pertrauka

 

TREČIA DALIS
12.45 – 13.30 Komandinė užduotis
13.30 – 14.00 Užduočių vertinimas ir apdovanojimai
14.00 –15.00 Pramoginė dalis – azoto šou

 

Organizatoriai pasilieka teisę keisti programą

raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.