Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Kur du stos … (0)

2016-03-20 13:19 | Airinas Jermolajevas
DSC04890

Nuotr. Airino Jermolajevo

Socialdemokratai Seimo nariai Edmundas Jonyla ir Gintautas Mikolaitis bendrų reikalų dažnai imasi kartu. O kur du stos, ten ir naudos visada daugiau. Mūsų rajono problemos jiems puikiai žinomos, tad ir sprendimų joms įveikti ieško kartu. Vienam kyla idėja, kitas paremia, palaiko. Taip padaroma gerų, reikalingų darbų.

Per vieną Rudens šventę Raseiniuose LR Seimo narys Gintautas Mikolaitis visiems susirinkusiems prakalbo apie būtinybę greičiau mūsų mieste pastatyti naują Autobusų stotį, pažadėjo šiai statybai „išmušti“ lėšų. Šiandien į naująją stotį jau suka autobusai, keleiviai džiaugiasi jaukia laukimo sale. Ir ne kiekvienas jų žino, kad naujoji stotis pastatyta ne tik rajono valdžios, bet ir E. Jonylos bei G. Mikolaičio pastangų dėka. Šie Seimo nariai sugebėjo iš investicinių fondų šio svarbaus Raseinių infrastruktūros objekto statybai išprašyti per milijoną litų investicinių fondų lėšų. Tai buvo geras trečdalis šiai statybai reikalingos sumos.

Visi žinome apverktiną mūsų rajono žvyrkelių būklę. Lietuvoje žvyrkelių asfaltavimo reikalai juda labai pamažu, nes kelių tvarkymas ypač imlus lėšoms. Tad tų lėšų periferiniams keliams asfaltuoti ar kitaip tvarkyti šalies Vyriausybė tik patrupina. Pagal „Zebra“ programą, kurią finansuoja Susisiekimo ir Žemės ūkio ministerijos, šiemet rajone turėjo būti išasfaltuota ne daugiau 6 km žvyrkelių. Bet žygių ėmėsi G. Mikolaitis ir E. Jonyla. Rašė ministerijoms raštus, varstė jų duris, įrodinėjo. Ir jiems pavyko iškovoti lėšų 12,4 km kaimo žvyrkelių asfaltuoti!

Pažadėta, kad šiemet bus paskelbtas konkursas respublikinio kelio Ariogala–Paliepiai–Ilgižiai asfaltavimo darbams atlikti. Šios kelio atkarpos asfaltavimo klausimas buvo keliamas nuo 2009 metų. Tačiau iš mirties taško jis, atrodo, pradeda judėti tik dabar. Projektas asfaltuoti šį kelio ruožą jau baigtas. Kelio asfaltavimo reikalams aptarti į Paliepius kitą savaitę turėtų atvykti Kelių direkcijos vadovybė. To paprašė Seimo narys E. Jonyla. Galima taip pat pasidžiaugti, kad rajono Savivaldybei ir Seimo nariams E. Jonylai ir G. Mikolaičiui pagaliau pavyko pasiekti, kad būtų asfaltuojami žvyrkeliai į Pramedžiavą ir Lyduvėnus. Dabar belieka sulaukti darbų pradžios.

Minėtiems Seimo nariams nesvetimos ir mokyklų problemos. Prieš keletą metų jų iniciatyvos dėka gauta lėšų Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos remontui. E. Jonylai ir G. Mikolaičiui už paramą suremontuojant antrojo aukšto edukacines erdves dėkinga Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos vadovybė. Jie prieš keletą metų prisidėjo ir prie Šiluvos mokyklos, Betgalos gimnazijos remonto. O pernai abu padėjo gauti lėšų kompleksinio sporto aikštyno prie Girkalnio mokyklos asfaltavimo darbams finansuoti. Už tai ir kitus gerus darbus girkalniškiai šiems Seimo nariams nutarė įteikti lietuviškas trispalves.

 

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.