Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

„KOLDŪNŲ“ ŠVENTĖJE DIRBO GAUSIOS PAREIGŪNŲ PAJĖGOS (0)

2016-06-07 12:57 | Arvydas Nekrošius

policija

Raseinių rajono policijos pareigūnams praėjęs savaitgalis buvo darbingas dėl Viduklėje vykusios „Koldūnų“ šventės ir dėl to, kad pirmosios vasaros dienos lepino itin šiltais orais.

„Koldūnų“ šventei Raseinių policijos komisariatas kaip ir organizatoriai kruopščiai ruošėsi, planavo pajėgas, priemones, sudarė grafiką su patruliavimo sektoriais, konkrečiomis užduotimis. Viešajai tvarkai ir eismo saugumui užtikrinti prireikė 30 Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnų. Pasitelkta papildomų pajėgų iš Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato, talkino 11 policijos rėmėjų.

Tokios gausios policijos pajėgos renginio metu drausmino potencialius viešosios tvarkos pažeidėjus ir veikė kaip prevencinė priemonė, todėl masinis renginys praėjo be didesnių pažeidimų, nusikalstamų veikų, nukentėjusių asmenų nebuvo nenustatyta.

Nors pagal Raseinių rajono savivaldybės patvirtintą tvarką masiniuose renginiuose draudžiama prekiauti stipriais alkoholiniais gėrimais ir jį vartoti ne tam skirtose vietose, šventės metu nustatyti 7 neblaivūs asmenys, pažeidę viešąją tvarką. Nustatytas ir vienas chuliganizmo atvejis.

Savaitgalį Raseinių rajono policininkai aktyviai dirbo ir kelyje. Jiems įkliuvo 5 neblaivūs vairuotojai: vienas vairavo lengvai apsvaigęs ir neturintis 2 metų vairavimo stažo, kitas vairavo traktorių, būdamas vidutinio girtumo, likę trys vairavo lengvuosius automobilius būdami sunkaus ir vidutinio girtumo. Dėl padarytų pažeidimų vairuotojai praras teisę vairuoti, sumokės valstybei nemenkas baudas. Savaitgalį nustatyta 15 atvejų, kai vairuotojai pamiršo užsisegti saugos diržus, pasitaikė neblaivių dviratininkų.

Policijos pareigūnai įspėja, kad vasarą ypatingas dėmesys bus skiriamas vairuotojų blaivumui tikrinti, nuolat vykdomos prevencinės eismo saugumo priemonės. Siekiama, kad eisme nedalyvautų nei vienas neblaivus vairuotojas.

info_policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.