Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Kam mokėti? Gausi nemokamai… (0)

2014-08-11 09:34 | Airinas Jermolajevas

JAUNO KORESPONDENTO NUOMONĖ

   Raseinių kraštas turi daug informacijos sklaidos priemonių – laikraščių ir naujienų tinklapių. Tik labai gaila, kad vieni atstovauja kažkieno interesams, kiti stengiasi nušviesti pačias įdomiausias naujienas miestiečiams. Raseiniškiai linkę pirkti, prenumeruoti ir skaityti spausdintą žodį. Bet kam prenumeruoti ir pinigus vėjais taškyti, jei atneša netgi tris tuos pačius Naujo Ryto leidinius. Rajono laikraštis Naujas Rytas, jei dar taip galima pavadinti jį, savo kamputyje turi užrašą 1,30 lt. O štai kam juos leisti? Vis tiek parėjęs namo, pašto dėžutėje rasi krūva Naujo Ryto leidinių.

DSC04421

Bet nesidžiaukite, mieli raseiniškiai, leidiniai dalinami ne kiekvieną šeštadienį. Miestiečiai jau pastebėjo, jog savo pašto dėžutėse randa Naujo ryto leidinius, kuriuose yra šmeižiami, kritikuojami ir kaltinami nebūtais dalykais Raseinių rajono valdančiosios daugumos nariai, kiti stipriausių partijų rajono atstovai. Labai liaupsinami opozicijos nariai su buvusiu meru priešakį. Tik tokius numerius gali rasti savo pašto dėžutėje ir svarbiausia, ne po vieną numerį. Daugiabučių pašto dėžutėse gali rasti ir du, netgi tris tuos pačius numerius, o svarbiausia sukišta, sugrūsta taip, lyg labai skubant, kad niekas nieko nepamatytų.

 

DSC04415

Raseiniškiai protingi žmonės, jie atsirenka, ką skaityti, tie kas nori, atsirenka tikrąją tiesą nuo dažnai išgalvotos medžiagos. Raseiniškiai, kurie domisi rajono naujienomis, valdžia, politinėmis naujovėmis, puikiausiai pažysta ir žino viską apie savo tarybos narį, apie savo kandidatą.

Tokios temos Naujame ryte liečiamos ne be priežasties, kam tada to reikėtų – liaupsinti vienus, o kitus kritikuoti? Juk visi puikiai žinom, artėja savivaldos ir tiesioginiai mero rinkimai, tad šiuo metu tarybos nariai yra po padidinamuoju stiklu, visi apie tai kalba – apie jų nuveiktus darbus. Tad tokiais straipsniais greičiausiai norima paveikti rajono gyventojų nuomonė, apie valdančiąją daugumą. Žmonės nepatenkinti kišama, brukama per prievarta, nereikalinga makulatūra, tokią kaip Naujas Rytas.

DSC04419

Manau žmonės atsirinks, ką skaityti – raseiniškiai nepirkite Naujo ryto, atneš NEMOKAMAI. Gyvenate ne vienas, nepergyvenkit gausite ir daugiau, tų pačių leidinių, tiesiog už Ačiū! Tik įdomu, už kokius pinigus šis laikraštis spausdinamas ir iš kur sumokami žurnalistams atlyginimai, pelno tai nebus, platinamas nemokamai?

DSC04417

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.