Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Judėjimo sveikatos labui diena (0)

2014-05-14 13:03 | Arvydas Nekrošius

Kiekvienais metais, gegužės 10-tą dieną, minima Judėjimo sveikatos labui diena – tarptautinė diena, kurią inicijavo Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) 2000 m. Ji skirta visuotiniam fizinio aktyvumo skatinimui.

Pasaulio sveikatos organizacija nurodo ne tik propaguoti fizinio aktyvumo naudą, bet ir pateikti konkrečių gerosios praktikos pavyzdžių. Nuolat didinti gyventojų skaičių, kurie aktyviai dalyvauja visose fizinio aktyvumo veiklos srityse (laisvalaikis, transportas, darbas, namų ruoša) bei pateikti konkrečias fizinio aktyvumo rekomendacijas įvairioms socialinėms ir amžiaus grupėms (mokykla, vietos bendruomenė, darbovietė, seniūnija ir pan.).

Atsižvelgiant į šiuos nurodymus, Raseinių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras norėdamas atkreipti žmonių dėmesį į fizinio aktyvumo svarbą sveikatai, organizavo akciją, skatinančią judėjimą. Savaitę vykusioje (gegužės 5-10 dienomis) akcijoje dalyvavo lopšelis – darželis „Saulutė“, lopšelis-darželis „Liepaitė“, Raseinių socialinių paslaugų centras, Vaikų dienos užimtumo centras, UAB „Bilderis“.

Visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistei Indrei Klusaitei ir vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistei Sandrai Sebeckaitei talkino visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Airina Maselskytė, lopšelio – darželio „Liepaitė“ kūno kultūros pedagogė Romena Drąsutienė, aerobikos trenerė Jurgita Miniotienė.

Raseinių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro
visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Indrė Klusaitė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.