Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Jono Žemaičio 105-sios gimimo metinės (0)

2014-04-01 13:35 | Airinas Jermolajevas

img_6242

Kovo 19 d. gimnazija iškilmingai paminėjo Prezidento Jono Žemaičio 105-ąsias gimimo metines.

Į šventę atvyko ne tik Lietuvos Šaulių sąjungos Raseinių skyriaus šauliai, bet ir Raseinių savivaldybės Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė J. Jablonskienė. Prezidentui Jonui Žemaičiui atminti buvo surengta meninė programa. Pilietinės tematikos dainas ir šokius sujungė jautriai perskaitytos partizanų laiškų ištraukos.

Be to, šį vakarą Jaunojo šaulio pažymėjimus gavo 7 gimnazistai. Juos pasveikino Jaunųjų šaulių vadas E.Gudžiūnas. Jis palinkėjo jauniesiems šauliams prasmingos veiklos. Taigi į Jaunųjų šaulių sąjungą įstojo šie gimnazistai: S. Statkutė, G. Antanavičius, A. Babonaitė, L. Vaitiekūnas, G. Pilipavičiūtė, T. Šimkus ir V. Nemčinavičius. Tai graži gimnazistų dovana Prezidento Jono Žemaičio 105-ųjų gimimo metinių proga.

O svarbiausia, kad šios šventės metu buvo apdovanota 15 geriausiai besimokančių gimnazistų ir jų tėveliai. Gimnazistams buvo sukurti specialūs medaliai ir padėkos, o tėveliai pagerbti padėkos raštais. Geras mokymasis – tai dar viena dovana Prezidentui Jonui Žemaičiui.

Sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorius L. Dargevičius. Jis kalbėjo apie didelę Prezidento Jono Žemaičio vertybinę gyvenimo prasmę. Taigi gražiai apdovanoti medaliais ir padėkomis už puikų mokymąsi buvo šie mokiniai ir jų tėveliai: D. Elzbergas, G. Jurkutė, R. Račkevičiūtė, I. Vainauskaitė iš Ig2 klasės,B. Bitvinskaitė, Š. Kaubrys iš IIg1 klasės,  M. Kropaitytė, A. Račaitė iš IIg5 klasės, J. Naujokaitytė iš IIIg2 klasės, R. Ivoškaitė ir E. Tamulevičiūtė iš IIIg5 klasės, K. Jovaišaitė iš IIIg6 klasės, I. Daugirdaitė, P. Šimaitytė iš IVg2 klasės bei D. Stonytė iš IVg4 klasės. Dar 6 gimnazistai ir jų tėveliai buvo apdovanoti paskatinamosiomis padėkomis: U.Levikovaitė iš Ig2 kl., A.Pranckūnaitė iš Ig3 kl., B. Bitvinskas iš IIg1 kl., I. Anusevičius iš  IIg5 kl., L. Barčaitė iš IVg3 kl.ir E. Goleckytė iš IVg5 kl.

Gimnazistus bei jų tėvelius pasveikino Raseinių savivaldybės Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė  J. Jablonskienė. Ji gimnazijai įteikė knygų apie Raseinių kraštą.
Šventė baigėsi, o įspūdžiai dar ilgai neišblės. Tai buvo vienas gražiausių ir prasmingiausių renginių mūsų gimnazijoje.

 

Rugilė Ramanauskaitė, „Žodžio“ korespondentė

zemaicio_gimnazija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.