Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Jaunųjų konservatorių lygos (JKL) Ariogalos – Raseinių skyrius (0)

2016-05-18 15:27 | krastietis.lt

kons

Atkreipdami dėmesį į visuomenei pateikiamą klaidinančią informaciją apie Jaunųjų konservatorių lygos (JKL) Ariogalos – Raseinių skyriaus įkūrimo aplinkybes, jaunimo įsitraukimą į šią organizaciją bei vykdomas veiklas, oficialiai prisistatome.

Jaunųjų konservatorių lyga yra savarankiška, savanoriška nevyriausybinė Lietuvos jaunimo organizacija, įkurta dar 1993 metais ir puoselėjanti konservatizmo vertybes, ugdanti pilietiškus bei politiškai sąmoningus žmones, prisidedanti prie brandžios demokratijos kūrimo. JKL’as jungia daugiau nei 2 000 jaunų žmonių, skyriai yra tiek didesniuose, tiek mažesniuose mietuose (šiuo metu yra 18 skyrių visoje Lietuvoje). 2016 metų kovo 5 dieną JKL skyrius buvo įkurtas ir Ariogaloje bei Raseiniuose. (Raseiniuose JKL’as gyvavo ir anksčiau, tačiau dėl tam tikrų priežasčių veikla „užgeso“, tad mūsų skyrių galima laikyti atsinaujinusiu, o ne naujai įkurtu).

Kovo 12 dieną įvyko pirmasis susirinkimas, kurio metu buvo išrinkta skyriaus pirmininkė Algimantė Ambrulaitytė bei skyriaus valdyba: Evelina Kučinskytė, Patricija Stašinskytė, Martynas Volfa ir Aušra Gražytė. Pirmąją savo veiklą įgyvendinome balandžio 23 dieną Ariogaloje suorganizavę orientacinį „Gyvybės žemėlapį“, skirtą paminėti Gyvybės dienai. Neseniai buvo įgyvendinti ir du kiti mūsų renginiai: gegužės 11 dieną įvyko paskaita apie savanorystę „Nebūk molis – būk savanoris“ bei gegužės 13 dieną – debatai „Lietuva 2030″ su Raseinių nevyriausybinėmis organizacijomis bei partijų skyrių atstovais. Veiklos tik prasidėjo, pažadame įvairių renginių Raseinių krašte.

Tenka išgirsti, jog JKL Ariogalos – Raseinių skyrius buvo įkurtas vardan politinių siekių ir vykdo politines veiklas, skirtas  kandidatui į Seimą. Dabartinis rinkiminis laikotarpis ir mūsų skyriaus įkūrimas sutapo. Matydami savo krašto jaunimo problemas ir turėdami idėjų kaip jas spręsti, nusprendėme burtis į tvirtą, bendraminčių komandą.  Neturime politinių ambicijų. Įsikūrėme prieš rinkimus į Seimą, bet savo veiklas tęsime ir po jų. Taip, yra mūsų tarpe narių, kurie prisideda prie TS – LKD partijos savanorių komandos (dalina skrajutes ir kt.), tačiau JKL’as ir savanorių komanda yra du skirtingi dalykai.

Retorinis klausimas: kodėl kažkas taip susijaudino dėl mūsų skyriaus įkūrimo? Juk ir kitos  partijos mūsų rajone turi jaunimo grupes. Nors, kita vertus, džiaugiamės – jeigu kalba, vadinasi esame matomi.

Skubame paneigti  mitą, kad Jaunieji šauliai ar mokinių tarybos nariai yra verčiami jungtis į JKL’ą. Ar šiuolikinį jaunimą galimą ką nors daryti prievartos būdu? Pabandykit – abejoju ar pavyks. O kas taip mano, tai ko gero mena sovietinius laikus. Gyvenime turime daugybę rolių – tas pats žmogus gali būti ir mokinys, ir draugas, ir sūnus, ir šaulys, ir mokinių tarybos narys, ir tam tikros nevyriausybinės organizacijos atstovas. Šiuolaikinis laisvas pasirinkimas žmogui netrukdo dalyvauti įvairiose veiklose.

Esame jaunimas, kuriantis Lietuvą. Tokią Lietuvą iš kurios nereikėtų išvykti, kurioje kiekvienas rastų savo vietą. Nes, kas yra valstybė be mūsų, kas mes esame be valstybės?!

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.