Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Jaunieji Raseinių rajono vagys įkliūna užsienyje (0)

2014-03-20 11:49 | Arvydas Nekrošius

Kovo 19 d. 14.00 val. Raseinių r., Tverijoniškės k., namuose, konflikto metu girtas (1,85 prom.) D. P., gimęs 1985 m., suduodamas kumščiu į galvą, sumušė sugyventinę R. K., gimusią 1976 m. Nukentėjusioji į medicinos įstaigas nesikreipė. Policijos pareigūnai D. P. sulaikė ir uždarė į Šiaulių AVPK Raseinių r. PK ilgalaikio sulaikymo patalpą.

Kovo 19 d. 16.00 val. Raseinių r., Anulyno k., namuose, konflikto metu girtas (1,73 prom.) A. B., gimęs 1962 m., suduodamas ranka į kaklą ir juosmenį, sumušė žmoną R. B., gimusią 1964 m. Nukentėjusioji į gydymo įstaigas nesikreipė. Policijos pareigūnai A.B. sulaikė ir uždarė į Šiaulių AVPK Raseinių r. PK ilgalaikio sulaikymo patalpą.

Tarp kovo 18 d. 18.00 val. ir kovo 19 d. 8.30 val. Raseinių r., Olgavos k., iš aptvertos mechaninių dirbtuvių teritorijos, nuėmus vartų kabamąją spyną, pavogta S. J., gimusio 1949 m., dviašė žalios spalvos bortais ir juodos spalvos rėmu traktorinė priekaba 2PTS-4. Turtinė žala – 6 000,00 Lt.

Tarp kovo 18 d. 8.00 val. ir kovo 19 d. Raseinių r., Viduklės glž. st., Miškininkų g., iš neaptverto J. K., gimusio 1951 m., namo kiemo pavogtas B. N., gimusio 1966 m., automobilio mechaninis keltuvas – gervė. Turtinė žala – 1 400,00 Lt.

Vasario mėnesį Raseinių r., Ariogaloje, gyvenančiam E. A., gimusiam 1997 m., įtikinus jį galimybe lengvai užsidirbti pinigų, buvo pasiūlyta savaitei išvykti dirbti į užsienį. Berniukas sutiko ir mikroautobusu per Lenkiją bei Vokietiją kartu su kitais asmenimis išvyko į Prancūziją, vėliau – į Šveicariją, kur, įtarus nusikalstamos veikos padarymu, šios šalies policijos pareigūnų buvo sulaikytas kartu su kitais asmenimis. Įtariama, kad nepilnametis buvo įtrauktas į nusikalstamą veiką.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.