Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Jaunasis pianistas Domantas Pranckūnas pelnė trečiojo laipsnio diplomą (0)

2014-05-01 13:03 | Arvydas Nekrošius
Raseinių meno mokyklos jaunasis pianistas Domantas Pranckūnas su mokytoja eksperte Jūrate Daugėliene po apdovanojimo

Raseinių meno mokyklos jaunasis pianistas Domantas Pranckūnas su mokytoja eksperte Jūrate Daugėliene po apdovanojimo

Balandžio 25 d. vykusiame respublikiniame jaunųjų pianistų konkurse „Klasikos garsai“ dalyvavo Raseinių meno mokyklos 6 fortepijono klasės mokinys Domantas Pranckūnas (mokytoja ekspertė Jūratė Daugėlienė). Konkursą organizavo Kelmės meno mokykla. Renginys skirtas Kelmės miesto 530 jubiliejui paminėti.

Konkursantai, šalies neformalaus ugdymo institucijų jaunieji pianistai, buvo suskirstyti į 4 kategorijas pagal lankomą meno (muzikos) mokyklos klasę, turėjo atlikti 6-8 min. programą, t. y. 2-3 baroko ar klasicizmo epochų kūrinius ir vieną pasirinktą kūrinį. Tarp aštuonių C kategorijos pretendentų iš Lietuvos meno (muzikos) mokyklų Domantas pelnė trečiojo laipsnio diplomą (antroji vieta iš viso nebuvo skirta). Tai puikus bendro mokinio ir mokytojos darbo rezultatas. Pažymėtina, jog D. Pranckūnas yra pelnęs laureato, diplomanto vardus, nominacijų ir kituose respublikiniuose jaunųjų pianistų konkursuose.

Birutė Galdikienė
Raseinių meno mokyklos
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.