Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Išrinko „Auksinės lūšies“ nominantus (0)

2015-02-03 13:27 | Airinas Jermolajevas

IMGP0844-19639Raseinių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Gitana Rašimienė sukvietė mero potvarkiu sudarytą komisiją, kuri įvertino ir atrinko kandidatus rajono savivaldybės teikiamiems „Auksinės lūšies“ ir „Žemaičio“ apdovanojimams.
Nominacijai „Labiausiai pasižymėjusiai pramonės ar gamybos įmonei už didžiausią indėlį pildant rajono biudžetą ir kuriant naujas darbo vietas“ atrinkti: UAB „Rolandris“ (teikė Pagojukų seniūnija), VB „Šatrija“ (teikė Raseinių miesto seniūnija) ir VĮ Raseinių miškų urėdija (teikė Raseinių seniūnija). Nominacijoje „Už investicijas į verslo plėtrą“ apdovanojimas atiteks vienam iš šių atrinktųjų: Irenai ir Valdui Pociams (teikė Paliepių seniūnija), UAB „Ariogalos statybinės konstrukcijos“ (teikė Ariogalos miesto seniūnija) ar UAB „Kermidas“ (teikė Pagojukų seniūnija). Nominacijai „Rajono ūkininkui ar žemės ūkio bendrovei už ženklius pasiekimus kaimo plėtros srityje“ atrinkti: Audronė Žilienė (teikė Gėluvos kaimo bendruomenė), Vincentas Macijauskas (Viduklės seniūnija) ir Ramūnas Mongirdas (teikė Šiluvos seniūnija).

„Žemaičio“ apdovanojimo nominacijai „Už lietuvių tautos kultūros, kultūros paveldo, pilietiškumo ir tautiškumo puoselėjimą“ atrinkti Juozas Kaknevičius (teikė Girkalnio seniūnija), Regina Musteikienė (teikė kaimų bendruomenė „Betygala“) ir Erastas Murauskas (teikė Šiluvos seniūnija). Nominacijai „Už Raseinių krašto garsinimą meno ir sporto srityse“ – Mėgėjų teatras (teikė Kultūros centras), šokių kolektyvas „Nuotaika“ (teikė Kultūros centras) ir Egidijus Zymonas (teikė Kalnujų seniūnija). „Už pasiekimus sveikatinimo ir socialinės gerovės užtikrinimo srityse“ – Elena Pranckūnienė (teikė Betygalos seniūnija), Loreta Sirvidienė (teikė rajono kaimų bendruomenių sąjunga) ir Laimutė Zdanienė (teikė Raseinių ligoninė) .

Apdovanojimai bus įteikti vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.IMGP0840-19638info_raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.