Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Ir vėl sužydėjo Marija (0)

2014-08-22 12:06 | Airinas Jermolajevas

DSC04522

Jau tampa tradicija, jog iš Raseinių parapijos tikinčiųjų suneštų lauko ir darželių gelyčių prieš Žolinę Raseinių bažnyčios Lurdo koplytėlėje yra kuriamas Marijos paveikslas. Pernai metais buvo sukurtas Marijos su kūdikiu paveikslas. Šiais metais paveikslas pasikeitė: Marija žvelgia į mus ir laimina ištiestomis rankomis. Būrelis susirinkusio parapijos jaunimo bei žiniasklaidos atstovai kibo į darbus ir dvigubai greičiau atliko darbus, nei pernai. Iš viso buvo 13-padėjėjų, kurie pynė vainiką, karpė šakeles, dėliojo iš žiedų Marijos paveikslą. Tarp susirinkusiųjų buvo ir trys žiniasklaidos atstovai: tai Vytalius Judickas, Airinas Jermolajevas (šių eilučių autorius) bei Jūratė Minelgaitė, kurie taip pat dirbo ne tiek fotoaparatais, o kiek savo darbu prisidėjo prie gražaus paveikslo atsiradimo. Šis paveikslas buvo sukurtas iš gėlių, kuriuos dovanojo parapijiečiai. Gaila tik, kad šiemet nedaug kas atsiliepė į kvietimą atnešti gėles, tad patiems savanoriams teko papildomai vykti į rajono laukus ir ieškoti lauko žiedų… Kad Marijos paveikslas atsirastų labai daug jėgų įdėjo floristė Kristina Beržeckienė ir visa jos šeima. Nuostabaus grožio Marijos paveikslą miesto gyventojai ir svečiai turėjo galimybę išvysti per didižiuosius Žolinės atlaidus Raseinių bažnyčioje.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.