Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

IR AŠ TEN BUVAU… (0)

2015-04-14 17:09 | Airinas Jermolajevas

5Jau daugelis informacijos priemonių pranešė, kad mūsų rajone  Gruzdiškėje šeštadienį t. y balandžio 11d. buvo pasodinta Saugaus eismo giraitė, tačiau ši 65 ąžuoliukų pasodinimo akcija paliko tokį didelį emocijų pliūpsnį ir gerumą širdyje, kad man dar kartą norisi sušukti: „Ir aš ten buvau“. Du atstovai iš VO Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“  pasodinome tris ąžuoliukus: nuo kiekvieno po vieną ir vieną nuo bendruomenės. Gražiai pririšome, palaistėme, pasodinimo vietą įsiminėme ir likome laukti ir tikėtis, kad jie gražiai prigis ir sėkmingai užaugs.

Sodinti giraitės susirinko gausus būrys iš įvairių Lietuvos kampelių. Kad visa šventė vyktų sklandžiai tai pat stengėsi nemažas būrys organizatorių, kuriuos net nesiimsiu vardinti, kad ko nors nepraleisčiau. Buvom sutikti, aprengti, koncertu pradžiuginti, sodinukais bei kuoliukais jiems pririšti ir vandeniu jiems palaistyti aprūpinti, o ir instruktažas apie jų sodinimą buvo pravestas. Netgi atrodo pats Dievas prisidėjo pasiųsdamas tokį orą, kokio šiais metais dar nebuvo. O po visko dar ir toks patalkys buvo suruoštas, kurį prisiminus dar ir dabar seilę nuryji.

2  Pats ąžuolas yra tvirtybės, vienybės ir saugumo simbolis, kai jis sodinamas geriems tikslams šios jo savybės padvigubėja, o kai įsivaizduoji, kokia  ąžuolų giria čia ateityje suoš apima toks geras jausmas, kad net saldu pasidaro. Taigi auki ir stiprėki ąžuolų giraitę, o mes žiūrėdami į tave pagalvosime, kad kiek kartais nedaug tereikia, kad pabūtum mažu šviesuliu sušildančiu aplinkinius.

 

Bendruomenės pirmininkė  Violeta Sinušienė

1 (1)

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.