Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Ilgai laukėm ir sulaukėm (0)

2018-07-25 13:47 | Gitana Martinavičienė

 

Pagaliau prasidės Raseinių miesto Vilniaus gatvės rekonstrukcija. Daug nervų ir laiko sugaišta šiuo klausimu. Apie gatvės tvarkymą prabilta dar 2012 m. ir iki šiol visi bandymai įgyvendinti projektą strigo.

Pagaliau bus atnaujinta pagrindinė miesto gatvė. Aptrupėję kelkraščiai, atviri šulinių dangčiai ir išsikišę lietaus nuotekų latakai kelia pavojų tiek vairuotojams, tiek ir pėstiesiems daugelį metų. Todėl šios miesto pagrindinės susisiekimo arterijos sutvarkymas itin svarbus.

Vadovaujantis partnerystės sutartimi, rangos darbų sutartį su AB „Kauno tiltai“ pasirašys ir jos vykdymą kontroliuos projekto partnerė – Kelių direkcija. Rangovas darbus įsipareigoja atlikti per 11 mėnesių nuo sutarties įsigaliojimo dienos, į darbų atlikimo laikotarpį neįskaitant darbų atlikimo sustabdymo laikotarpio dėl oro sąlygų (nuo gruodžio 15 d. iki kovo 15 d.).

Vykdant Raseinių m. Vilniaus g. rekonstravimo darbus pagal parengtą techninį projektą bus įrengiami lietaus nuotekų tinklai, dviračių ir pėsčiųjų takai bei sutvarkomas gerbūvis, įrengiamos gatvės dangos su dangos konstrukcijos drenažu ir su gatvės bortais, horizontalus ženklinimas bei statomi kelio ženklai. Be to, keturiose sankryžose bus sumontuoti šviesoforai ir rekonstruoti apšvietimo tinklai.

 

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.