Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Gyventojų skundo pėdsakais (0)

2014-04-17 16:25 | Airinas Jermolajevas

Daugiabučių namų bendrijos „Žemaitija“ valdybos pirmininkas Vaidas Kringelis kreipėsi į Seimo narį Edmundą Jonylą ir kitus narius  taryboje, prašydamas padėti išspręsti seną jų daugiabučio (Vaižganto g. 22) bėdą dėl pravažiavimo pro jų namą.

Savo prašyme V. Kringelis nurodo, kad jų bėdos prasidėjo maždaug prieš dešimtmetį, kai jų kaimynystėje įsikūrė M. Tamaliūno „Šeimos klinika“. Nuo to laiko namo kieme labai nesaugu tiek vaikams, tiek suaugusiems. Darbo dienomis nuo 07:00 val. iki 18:00 val. per kiemą automobiliai pravažiuoja 400 – 500 kartų. Vaikams labai pavojinga pereiti kiemą, už kurio yra jų žaidimų aikštelė, o važiuojančių transporto priemonių sukeltomis dulkėmis esame priversti kvėpuoti visi. Kartais apgadinami net namo gyventojų automobiliai (veidrodėliai, bamperiai, įbrėžiami šonai). Jau keletą kartų dėl išbėgusio į kiemą vaiko gyventojams teko išgirsti staiga stabdomo automobilio padangų garsą“. V. Kringelis nurodo, kad miesto detaliajame plane yra numatytas kitas pravažiavimas, tačiau jis vis dar lieka tik plane.

Seimo narys E. Jonyla, Raseinių rajono savivaldybės tarybos nariai Diana Kaupaitienė ir Antanas Kilčauskas kartu su Savivaldybės administracijos direktoriumi Jonu Kurlavičiumi, Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vyr. specialistu Valmantu Bentnoriumi daugiabučių bendrijos valdybos pirmininko prašymą aiškinosi vietoje, ieškojo galimybių, kaip šią problemą išspręsti.

raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.