Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Girtų pasišaudymai Šienlaukio kaime (0)

2014-05-20 19:29 | Arvydas Nekrošius

Kovo 3 d. R. A., gimęs 1974 m., gyv. Raseinių r., Pašaltuonio k., įspėtas dėl atsakomybės, melagingai pranešė apie nebūtą nusikaltimą, todėl Šiaulių AVPK Raseinių r. PK buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarko pažeidimo. Apklausos metu R. A., gimęs 1974 m., D. P., gimęs 1990 m., ir M. B., gimęs 1991 m., gyvenantys Raseinių r., Pašaltuonio k., įspėti dėl atsakomybės už melagingų parodymų davimą, taip pat melagingai liudijo apie nepažįstamų asmenų sumuštą R. A.

Tarp gegužės 5 d. 18.00 val. ir gegužės 7 d. 7.00 val. Raseinių r., Ariogaloje, Vytauto g., iš R. K., gimusio 1973 m., gyvenamojo namo neužrakintos verandos pavogtas grandininis motorinis pjūklas HUSQVARNA, priklausantis Ariogalos seniūnijai. Turtinė žala – 1 489,00 Lt.

Gegužės 19 d. 20.30 val. Raseinių r., Šienlaukio k., R. J., gimusios 1947 m., sodybos kieme, konflikto metu du nenustatyti asmenys, suduodami rankomis į veidą, sumušė M. A., gimusį 1996 m., ir A. J., gimusį 1996 m., bei išdaužė iš kiemo išvažiuojančio R. M., gimusio 1996 m., automobilio MITSUBICHI LANCER vairuotojo durelių stiklą ir sulankstė kairės pusės galines dureles. Po to įtariamieji, manoma, BMW markės automobiliu kelyje Raseiniai-Lioliai-Kelmė persekiodami nukentėjusiųjų automobilį, ties Raseinių r., Šienlaukio geležinkelio stotimi, iš nenustatyto šaunamojo ginklo vieną kartą iššovė. A. J. muštą nosies žaizdą, o R. M. kirstą apatinio žandikaulio žaizdą gydosi ambulatoriškai. Turtinė žala tikslinama.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2023 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.