Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Dviračių žygis Kekava – Molavėnai (0)

2014-07-09 18:36 | Airinas Jermolajevas

molavenai
Minam! Tris dienas (liepos 4-6) dviračių pedalus mynė 9 lietuviai ir 9 latviai. Tarptautinis žygis prasidėjo nedideliame Latvijos mieste – Kekavoje. Susirinkę dviračių entuziastai buvo gerai nusiteikę ir pasiryžę įveikti net 260 km per tris dienas. Žygis buvo skirtas paminėti Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, taip pat palaikyti draugiškus santykius su kaimynais latviais.

20140704_084816
Liepos 4-ą dieną dviratininkai susirinko prie Kekavos sporto bazės, kur ir prasidėjo nuotaikingas žygis. Pirmąją dieną įveikėme apie 70 km ir nuvykome į Pilsrundalės miestelį, kur apžiūrėjome prabangiąją Rundalės pilį ir pasivaikščiojome (kas dar turėjo jėgų) po įspūdinguosius rožynų labirintus. Linksmai praleidę vakarą su latviais ir pernakvoję netoli Rundalės pilies esančioje miestelio mokykloje, kitą dieną leidomės atgal į kelią. Antroji diena buvo karštesnė, bet visi būryje, pasišnekučiuodami įveikėme apie 90 km ir pasiekėme Radviliškį. Po nelengvo dviračių pedalų minimo dar atsirado entuziastų, kurie suorganizavo futbolo varžybas. Jose turėjo žaisti latviai su lietuviais, tačiau daugumą sudarė lietuviai. Nugalėjo draugystė! Trečioji žygio diena buvo karščiausia ir sudėtingiausia. Mūsų laukė kalnai pakalnės, spiginanti saulė ir apie 95 km kelio. Iš Radviliškio pasukome Tytuvėnų link, kur visus žygeivius atgaivino Bridvaišio ežeras ir atokvėpio valandėlė. Toliau pasukome į Šiluvą, kur mūsų laukė sotūs pietūs ir ilgesnė pertrauka. Kas dar turėjo jėgų ir noro, leidosi į ekskursiją po šventas Šiluvos vietas. Sėkmingai įveikę nemažą Padubysio kalną, patraukėme namų link. Įvažiavę į Raseinių miestą ir džiaugsmingai sušukę ,,Valio“, taip sau padėkoję už ryžtą ir stiprybę, greitu tempu pajudėjome į Žemaičio aikštę, kur mus pasitiko artimieji ir sporto mokyklos administracija. Kiek atsipūtę ir sutelkę paskutines jėgas, pajudėjome Molavėnų piliakalnių link, kur buvome iškilmingai pakviesti ant scenos ir pasveikinti Raseinių, Kekavos miestų merų, kitų oficialių valdžios atstovų. Gavę dovanų knygą ,,Raseinių kraštas“, sugiedoję himną, kiek pasigrožėję įspūdingu renginiu, išvykome į kavinę ,,Nikola“, kur visų laukė vaišės ir linksmybės.
Žygis baigėsi sėkmingai, namo visi grįžo sveiki ir gyvi, patyrę nepakartojamų įspūdžių. Žygio metu buvo įveikta apie 260 km, visi liko patenkinti organizatorių, Raimundo Petroševičiaus ir Šarūno Blinstrubo, pastangomis.

Turizmo informacijos centro padalinio vadovė Ieva Viršilaitė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.