Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Dėl aplinkosaugininkų prizo besivaržančios seniūnijos dar gali pasitempti (0)

2014-07-31 16:27 | Arvydas Nekrošius

žaidimo aikštelė

Įpusėjus socialiniams „Sidabrinės gervės naktys“ ir „Mes rūšiuojam“ projektams, įvairių Lietuvos regionų seniūnijos aktyviai varžosi dėl pagrindinio prizo – sertifikuotos vaikų žaidimo aikštelės. Projekto organizatoriai primena, kad seniūnijos elektronikos atliekas gali priduoti ne tik kino festivalio metu, bet ir vėliau, surinkę atliekų ir susisiekę dėl to su organizatoriais.

Liepos mėnesio pabaigoje daugiausia buitinės technikos ir elektronikos atliekų buvo surinkta Veiverių( Prienų raj. sav.), Jūžintų (Rokiškio raj. sav.), Pušaloto (Pasvalio raj. sav.), Gaižaičių (Jokiškio raj. sav.) bei Kamajų (Rokiškio raj. sav.) seniūnijose. Projekto organizatoriai kviečia seniūnijas aktyviai dalyvauti varžantis dėl pagrindinio prizo net pasibaigus vasaros kino festivalio renginiams. Surinkus didesnį atliekų kiekį, tereikia paskambinti tel. 8 600 90030 ir susitarti dėl atliekų paėmimo laiko. „Jei seniūnijos bendruomenė net ir pasibaigus renginiams surinks elektronikos atliekų, jų surinktas kiekis bus įtrauktas į bendrą statistiką. Todėl nebūtinai laimės ta seniūnija, kuri daugiausia atliekų surinko įpusėjus projektui“, – sako atliekų išvežimą ir tvarkymą organizuojančios bendrovės „Atliekų tvarkymo centras“ direktoriaus pavaduotojas Jonas Baronas. Jis pasakoja, jog kai kurios seniūnijos po kino festivalio net keletą kartų kvietėsi atliekų tvarkytojus ir jiems atidavė įvairius kiekius atliekų.

Organizatoriai įspėja, kad dėl prizo varžysis tik tos savivaldybės, kurios atliekas pridavė „Atliekų tvarkymo centro“ (ATC) darbuotojams. Pastaruoju metu pasitaikė atvejų, kai projekto „Sidabrinės gervės naktys“ ir „Mes rūšiuojam“ organizatoriais prisistatė su projektu nesusiję asmenys.

Ne pirmus metus vasaros kino festivalį „Sidabrinės gervės naktys“ organizuojanti Lietuvių kino akademija (LiKA) bei aplinkos apsaugos projekto „Mes rūšiuojam“ organizatorė Gamintojų ir importuotojų asociacija (GIA) šiemet suvienijo jėgas mažinant Lietuvos regionų atskirtį. Visą vasarą įvairiuose Lietuvos miestuose vyksta naktiniai kino seansai, į kuriuos bus galima gauti kvietimus kiekvienoje seniūnijoje, pridavus nebenaudojamą buitinę techniką, įvairių elektronikos prietaisų atliekas ar senas baterijas. Nuo gegužės pabaigos iki rugsėjo pabaigos kiekvieną savaitgalį Lietuvos savivaldybių teritorijose vyksta vasaros kino festivalio renginiai, prieš kuriuos iš gyventojų yra surenkamos elektronikos atliekos bei baterijos ir dalijami bilietai į renginį. Kiekvienoje savivaldybėje apie renginio vietą ir laiką, taip pat apie atliekų surinkimą informuojama iš anksto.

raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.