Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Dainuojanti Lietuva Ariogaloje (0)

2018-03-01 12:09 | Gitana Martinavičienė

Vasario 25 dieną  Raseinių Rajono Kultūros centre Ariogaloje įvyko tradicinė rajoninė vokalinių ansamblių, solistų, duetų, tercetų, kapelų šventė ,,Dainuojanti Lietuva“. Tai buvo nuostabi  šventė. Kultūros namų salė vos sutalpino visus svečius, žiūrovus ir saviveiklininkus. Visi buvo pakilios ir šventinės nuotaikos. Ypač gražus šventinis akcentas tai, kad scena buvo išpuošta puikiomis tautinėmis juostomis, kurias išaudė ariogališkė Monika Tautkienė.

Kultūrinių renginių organizatorė ir puikioji šventės vedančioji Rasa Sadauskienė pasipuošė tautiniais rūbais. Ypač visus  sužavėjo ir labai maloniai nuteikė, kai į sceną užlipo  su labai gražiais tautiniais rūbais mažiausieji dainorėliai: Ariogalos vaikų lopšelio-darželio auklėtiniai su vadove Rita Grubliauskiene. Be to jie savo rankutėse laikė po mažą Lietuvos vėliavėlę. Nuoširdžiai dėkojame jiems už tai.

Skambėjo pačios gražiausios, nuoširdžiausios ir melodingiausios dainos, skirtos Lietuvai. Už nepamirštamą šventinį koncertą ir puikią nuotaiką, už pačias gražiausias lietuviškas dainas nuoširdžiai dėkojame kultūrinių renginių organizatorei R. Sadauskienei, Raseinių Rajono Tarybos nariui Andriui Bautroniui, meno vadovei Renatai Aleksiejienei, visiems dainininkams ir muzikantams. Širdingai dėkojame mažosioms solistėms: Elizai Aputytei ir Gabijai Siautilaitei. Vaidos Aputytės ir  Ritos Urbonienės duetui, Gėluvos moterų tercetui, Gėluvos moterų ansambliui ir jų vadovei Ritai Andriuškevičienei, Butkiškės kaimo kapelai ir jų vadovui A. Bautroniui, Plikių moterų vokaliniam ansambliui ir jų vadovui Viktorui Štilpai, Paliepių moterų vokaliniam ansambliui ir jų vadovei Vaidai Aputytei, Viduklės moterų vokaliniam ansambliui, Sujainių mišriam vokaliniam ansambliui ,,Šypsena“ ir jų vadovei Ligitai Matelienei, Ariogalos liaudiškos muzikos kolektyvui ,,Versmė“, Ariogalos mišriam vokaliniam ansambliui ,,Radasta“ ir jų vadovei R. Aleksiejienei, Šiluvos vokalinei grupei ,,Ingrida ir draugai“ ir jos vadovui  Sauliui Beniuliui, Kaulakių moterų vokaliniam ansambliui ir jų vadovui Valdui Paulauskui, Girkalnio liaudiškos muzikos kapelai ,,Gojus“ ir jos vadovams Sigitai ir Antanui Vaitiekūnams.

Kai užgrojo ,,Gojus“, salėje sukosi linksmos šokėjų poros. Finalinė bendra daina visų dainininkų ir  žiūrovų: ,,Tai gražiai mane augino“. Po to vyko apdovanojimai. Kiekvienam kolektyvui buvo įteikta gėlių, padėkos raštas ir suvenyras. Rankų darbo suvenyrus pagamino ariogališkis Gintaras Vancevičius. Nors koncertas tęsėsi net tris valandas, bet mums, žiūrovams buvo labai įdomu klausytis dainų apie Lietuvą — mūsų gimtąjį kraštą. Žmonių akyse ir širdyse nesunkiai galėjome pastebėti, kad mes tikrai mylim Lietuvą!

Teresė Plisienė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.