Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

DAILĖS STUDIJOS KŪRYBA ANT GERVĖS SPARNŲ (0)

2015-03-30 09:35 | Arvydas Nekrošius

Kovo 26 d. Raseinių rajono kultūros centro meno galerijoje buvo atidaryta Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokinių ir vadovės Dalios Rapalytės kūrybos atidarymas.

Parodoje dalyvauja 14 dailės studijos mokinių. Raseinių rajono kultūros centro meno galerijoje plazdena Valento Cinoko išlankstytos gervės, kurios kartu su išeksponuotais mokinių paveikslais sukuria pavasarišką nuotaiką. Kiekvienas jaunųjų menininkų kūrinėlis pripildytas šilumos, nuoširdumo. Stebina savo siurrealistiniais ir labai apgalvotais piešiniais Ieva Martinaitytė. Simona Jakubauskaitė pristato daug savo drobių, kuriose nebijo eksperimentavimo, improvizacijos. Dovydas Bartkus sukūrė aliejiniais dažais ir pastele nemažai simbolinių kūrinių. Rasa Nikžentaitytė kiekvieną savo darbelį atliko labai kruopščiai ir atsakingai. Tomas Bagdonas sukūrė piešinius skiestu tušu, ieškodamas kuo daugiau niuansų. Grafikos ir pastelės darbus eksponuoja Aistė Raginskaitė. Įvairiomis technikomis kuria Modesta Baranauskaitė. Savo kūrybiškumu neatsilieka Laima Mižutytė ir Liveta Meškauskaitė. Pieštuko galimybes demonstruoja Jomantas Pocius . Keletą savo piešinių eksponuoja ir mažieji kūrėjai: Sandra Stonytė, Gintas Simanavičius ir Gediminas Baranauskas.

Keletą savo drobių eksponuoja ir Dailės studijos vadovė Dalia Rapalytė, kuri yra Raseinių menininkų bendrijos „Pegasas“ narė.

Parodos atidarymo metu grojo Raseinių meno mokyklos jaunoji fleitistė ir Šaltinio pagrindinės mokyklos armonikieriai, vadovaujami mokytojos Astos Nikžentaitienės.

Į parodos atidarymą susirinko gausus jaunųjų menininkų gerbėjų būrys.

Kviečiame aplankyti parodą, kuri veiks iki gegužės 10 d. Raseinių rajono kultūros centro meno galerijoje.

Dailės studijos vadovė Dalia Rapalytė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.