Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Buvęs Raseinių savivaldybės tarybos narys E. Juška pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymą (0)

2019-08-08 11:58 | Gitana Martinavičienė

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vienbalsiai nusprendė, kad buvęs Raseinių savivaldybės tarybos narys Edgaras Juška pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimus vengti interesų konflikto,  o jam kilus – nusišalinti (3 straipsnio 1 dalies 2 punktas, 11 straipsnio 1 ir 2 dalys).

Tiriant nustatyta, kad E. Juška dalyvavo, pasisakė ir balsavo savivaldybės tarybos posėdyje svarstant klausimą dėl savivaldybės 2019-2021 m. strateginio veiklos plano patvirtinimo. Nustatyta, kad vienoje iš šio sprendimo programų akivaizdžiai sprendžiama dėl kitos E. Juškos darbovietės – Raseinių kultūros centro (RKC). Joje nurodoma, kad siekiama užtikrinti efektyvią kultūros įstaigų veiklą, todėl finansuojamas Raseinių rajono kultūros įstaigų išlaikymas bei darbuotojų etatai. Taigi RKC šiuo sprendimu planuojamas konkretus finansavimas, įskaitant darbo užmokestį. Paminėtina ir tai, kad E. Juška RKC dirba kultūrinių renginių koordinatoriumi, o savivaldybės taryboje svarstant klausimą, jis pasisakė prieš finansavimo sumažinimą kultūros programai, esą tai apsunkina kokybiškų renginių organizavimą.

Tyrimą VTEK atliko gautos informacijos pagrindu.

VTEK informacija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.