Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Į būsimo vaikų globos namų pastato pamatą įmūryta kapsulė su laišku ateities kartoms (0)

2014-04-16 18:59 | Arvydas Nekrošius

Renginio akimirkos

Šiandien, balandžio 16 d. į būsimo vaikų globos namų pastato pamatą įmūryta kapsulė su laišku ateities kartoms, su linkėjimais tiems, kurie tuose namuose gyvens.

Pabūti šio įvykio liudininkais, atvyko projektuotojai, statybininkai, visas būrys politikų, Savivaldybės atstovų. Būsimojo pastato pamatus pašventino Šiluvos Švč. Mergelės Marijos gimimo parapijos klebonas Erastas Murauskas, laišką ateities kartoms perskaitė rajono meras Algimantas Mielinis, kuris jį įleido į kapsulę, o šią kartu su projekto autoriumi, įmonės „Siena“ direktoriumi Alvydu Ubarevičiumi, generalinio rangovo „Ir Daiva“ direktoriaus pavaduotoju Vitu Lopiniu, Raseinių vaikų globos namų direktore Ina Narkevičiene, objekto statytojo „Bilderis“ direktoriumi Sauliu Mateliu įleido į pamatus ir ją užbetonavo ir kiti garbūs svečiai.

raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.