Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Būk dovana pasauliui! (0)

2015-12-22 09:22 | Arvydas Nekrošius
raseiniu-rotary

Nuotrauka V. Stankevičiaus

Vartant paskutinius gruodžio mėnesio kalendoriaus lapelius vis dažniau naujomis svajonėmis ir tikėjimu pripildytos mintys nuslysta į ateinančius metus. Naujiems sumanymams visada reikalingas atskaitos taškas. Tam labai tinkamas rotariečių veiklos šūkis, perfrazuotas į vienintelį klausimą – ar buvau dovana pasauliui?

Visiems žinoma, kad stovintis vanduo genda ir užpelkėja. Prasmingas žmogaus gyvenimas prilyginamas dosniai šaltinio versmei. Daugybė žmonių atsiliepė į Raseinių Rotary klubo kvietimą prisidėti prie prasmingos devyniolikmečio Romo, nuo gimimo visiškos judėjimo negalios prikaustyto prie vežimėlio, svajonės išpildymo akcijos. Jaunuolio svajonė – įgyti vairuotojo teises, labiau integruotis į visuomenę, gyventi pilnavertį gyvenimą, įgyti daugiau savarankiškumo, kaip niekad arti išsipildymo. Raseinių miesto eglutės įžiebimo šventėje į rotariečių kavą ir saldumynus buvo iškeisti 510,83 eurai. Tą patį vakarą rotariečiai surinko dar 140 eurų pardavinėdami vieni kitiems savo kūrybinius darbus. Po sėkmingai organizuotos gerumo akcijos Raseinių Rotary klubo nariai aplankė Romą namuose ir perdavė daugybės geraširdžių žmonių linkėjimus ir tikėjimą jo svajonės išsipildymu bei suaukotą 653,83 eurų piniginę dovaną. Besilankydami Romo namuose, sužinojome, kad jo asmeninę sąskaitą pasiekė dar 735 eurai.

Šis žmonių rūpestis ir gerumas – tikras kalėdinis stebuklas! – sako Romas. Žinojimas, kad žmonės moka ištiesti pagalbos ranką, užaugina didesnius gyvenimo sparnus, suteikia daugiau drąsos ir atsakomybės bei daro gyvenimą laimingesnį.

Romas ir jo mama Albina taria nuoširdų ačiū visiems už paramą ir palaikymą, už kilnumą ir dosnumą.

Rotary klubas nuoširdžiai dėkoja visiems prisidėjusiems prie neįtikėtinai sėkmingos gerumo akcijos ir kviečia toliau padėti atkakliam jaunuoliui. Iki šiol surinktos 1388,83 eurų sumos Romo svajonės išpildymui – vairuotojo teisių įsigijimui tikrai nepakanka. Jo atvejis unikalus. Tokią negalią turinčius vairuotojus rengia tik didžiuosiuose miestuose specialiai įrengti mokymo centrai. Dėl nuolatinių tolimų kelionių vairuotojo įsigijimo pažymėjimo išlaidos išaugs kelis kartus. Kas norite padėti Romui, galite ir toliau tiesiogiai aukoti į Romo Žukausko asmeninę sąskaitą: Swedbank bankas, kodas 7300, a./s. LT85 7300 0101 3007 9212.

Rotariečiai įsipareigoja nuolat informuoti visuomenę apie Romo sėkmę pildant savo svajones.

Paskutines eilutes ir metų dienas baigiame visiems Jums siunčiamais linkėjimais. Tegul šiam laikmečiui neįprastą gamtos pilkumą skaidrina tikėjimas būsimais stebuklais, šilti vaikystės prisiminimai, jaukūs pokalbiai, nuoširdūs apkabinimai, šviesios mintys ir tikri, jus mylintys žmonės.

Raseinių Rotary klubas

rotary-raseiniai

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.