Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Bendra veikla sujungia visuomenę (0)

2016-05-18 11:42 | Arvydas Nekrošius

policija

Ieškodami pasitikėjimu grįsto kontakto su visuomene, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai glaudžiai bendradarbiauja su Saugios kaimynystės grupėmis, dalyvauja bendruomenių organizuojamuose renginiuose, kultūriniame gyvenime.

Gegužės 14-ąją Mirklių kaimo bendruomenės atstovai lankėsi Skuodo rajono Mosėdžio seniūnijos kaimų bendruomenėje. Kartu vykti bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė pakvietė ir Raseinių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnę bei jaunuosius policijos rėmėjus – Vilių ir Gretą. Kad laikas iki kelionės tikslo neprailgtų, jie autobuse tikrino keleivių žinias apie saugų eismą gatvėje ir surengė žaismingą galvosūkių ir mįslių viktoriną saugumo tema. Visiems dalyviams policijos atstovai dovanojo atšvaitus, liemenes su šviesą atspindinčiais elementais ir tušinukus.

pol2

pol3

pol4

Mosėdis – vienas gražiausių, tvarkingiausių, labiausiai turistų lankomų Žemaitijos miestelių, dar vadinamas „Akmenų sostine“, todėl artėdami link kelionės tikslo, keliauninkai aplankė Orvidų sodybą – muziejų, akmenį „Šilalės kūlį“, respublikinį Vaclovo Into akmenų muziejų ir akmenų parką.

Mosėdžio seniūnijos kaimų bendruomenė raseiniškius pasitiko žemaitiška tarme dainuojamomis dainomis. Mosėdžio folklorinio ansamblio vadovė Vita Pajarskienė priminė gražias Sekminių tradicijas, pamokė svečius su šia švente susijusių žaidimų ir dainų. Susitikimo metu bendruomenių atstovai dalijosi patirtimi, pasakojo apie vykdomus projektus, sprendžiamas socialines, kultūrines problemas.

Gegužės 15-ąją bendruomenės pareigūnė kartu su policijos bičiuliu Amsiu dalyvavo Biliūnų kaimo bendruomenės tradicinėje kaštonų žydėjimo šventėje „Sodinkime gyvenimo meilės medį“. Bendruomenės pareigūnė bendravo su šventės dalyviais, dalino atšvaitus, džiaugėsi, jog šiame kaime gyvena laimingi bendruomenės žmonės, mylintys savo kraštą, kuriantys saugią aplinką, gerbiantys viens kitą ir puoselėjantys gražias švenčių tradicijas.

2016-ieji Lietuvoje paskelbti vietos bendruomenių metais. Šiandien dauguma bendruomenės švenčių ir renginių organizuojama kartu su policijos pareigūnais. Tokie renginiai suartina ir kelia didesnį pasitikėjimą – bendra veikla dar tvirčiau sujungia visuomenę.

info_policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.