Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Atvyksta LR Ūkio ministras (0)

2014-07-04 12:37 | Airinas Jermolajevas

Ministras

Liepos 18 d. į Raseinius atvyksta ūkio ministras Evaldas Gustas, kuris susitiks su rajono savivaldybės administracijos darbuotojais, seniūnais, seniūnaičiais, verslo atstovais. Numatomi aptarti klausimai: verslo situacija Raseinių rajono savivaldybėje, LR Ūkio ministerijos kuruojamose programose numatyta parama investicijų plėtrai mažose, tokiose kaip Raseinių rajono, savivaldybėse, LR Ūkio ministerijos politika dėl verslo inkubatorių plėtros perspektyvų, LR Ūkio ministerijos kuruojamos ES finansavimo srities priemonės 2014-2020 m., kuriomis gali pasinaudoti ir rajonų savivaldybės, Verslo aplinkos gerinimo politika – kokios LR Ūkio ministerijos numatomos priemonės, pakeitimai artimiausiu metu, su euro įvedimu susiję klausimai.
Susitikimą organizuoja Raseinių rajono savivaldybės administracija.
Kontaktinis asmuo – A.Liutko Lukminienė,
aleksandra.lukminiene@raseiniai.lt, tel. (8 428) 55 918.

 

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.