Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Ariogalos gyventojai išsakė viską, ką galvoja apie policijos darbą rajone (0)

2014-02-26 09:38 | Arvydas Nekrošius

susitikimas_policija

Lietuvos policijos generalinio komisaro vyriausiasis patarėjas Povilas Malakauskas, Šiaulių apygardos prokuratūros Šiaulių apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Svajūnas Kuizinas, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Rimantas Bobinas ir jo pavaduotojas Ričardas Šiumberevičius vasario 24 d. susitiko su Raseinių rajono policijos komisariato darbuotojais, Raseinių rajono savivaldybės vadovais, Ariogalos miesto gyventojais ir žiniasklaidos atstovais.

Apsilankymas Raseiniuose

Raseinių rajono policijos komisariate buvo aptartos policijos darbo problemos, diskutuota dėl policijos paslaugų kokybės gerinimo, darbo organizavimo tobulinimo ir efektyvumo gerinimo, problemų darbe ir būdų joms pašalinti. Buvo aptarti gyventojų poreikiai ir lūkesčiai, keliami policijai: pasiekiamumas, greitas ir patikimas reagavimas, veiksmingas ir objektyvus sprendimų priėmimas, doras ir sąžiningas požiūris į savo pareigas, mandagus ir atjaučiantis bendravimas su nukentėjusiais asmenimis, policijos pareigūno išvaizdos ir transporto tvarkingumas. Analizuojant policijos darbą, ypatingas dėmesys buvo kreipiamas į Ariogalos gyventojų keliamas problemas, pareigūnų darbo trūkumus, kuriais skundžiasi šio miesto gyventojai. Susitikimo metu ieškota būdų gerinti policijos darbą Ariogaloje ir visame rajone.

Po pietų policijos vadovai vyko į Ariogalą

Miestelio ir seniūnijos gyventojai gausiai susirinko į Ariogalos kultūros centro salę. Susitikimo metu gyventojai drąsiai išsakė savo pastabas ir pasiūlymus dėl juos neraminančių ir pavojų keliančių nusikalstamų veikų, vietinės policijos darbo kokybės. Policijos generalinio komisaro vyriausiasis patarėjas Povilas Malakauskas klausinėjo gyventojų apie jų lūkesčius, keliamus policijai ir jos teikiamoms paslaugoms, ragino nebijoti, kelti problemas ir reikalavimus, nes tai – kelias policijai pasitempti, vertinti savo klaidas ir gerinti darbo kokybę bei efektyvumą. Gyventojai išsakė nemažai kritikos, uždavė daug klausimų, išsakė ir gražių padėkos žodžių policininkams, ypač apylinkės inspektoriams, esantiems arčiausiai gyventojų ir betarpiškai su jais bendraujantiems. Į gyventojų iškeltus klausimus atsakė policijos vadovai ir susitikime dalyvavęs rajono savivaldybės meras Algimantas Mielinis. Išklausytos visos ariogališkių nuomonės ir pasiūlymai bus apsvarstyti Policijos departamento, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Raseinių rajono policijos komisariato vadovų pasitarimuose, o padarytos išvados įtakos sprendimus, užtikrinančius, kad gyventojų pasitenkinimas policijos darbu ateityje augtų, o problemų mastai mažėtų.

Apsilankymo Raseinių rajone pabaigoje svečiai susitiko su žiniasklaidos ir savivaldos atstovais aptarti tų pačių gyventojams aktualių problemų. Tik kalbantis bendrai visoms policijos darbo veiksmingumą įtakojančioms institucijoms ir socialiniams partneriams, iškeliamos problemos ir randami jų sprendimo būdai. Gyventojų aktyvumas šiame susitikime, didelis žiniasklaidos atstovų dėmesys rodo, kad tokie susitikimai yra labai reikalingi ir visapusiškai naudingi.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.