Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

APSKRITIES KELIUOSE NUSTATYTAS 261 GREIČIO VIRŠIJIMO ATVEJIS (0)

2014-05-14 16:07 | Arvydas Nekrošius

policija_kapines

Gegužės 5 – 11 dienomis Šiaulių apskrities policijos pareigūnai, vykdydami transporto priemonių nustatyto leistino važiavimo greičio kontrolę, nustatė 261 leistino važiavimo greičio viršijimo atvejį. Daugiausia greičio mėgėjų nustatyta apskrities magistraliniuose keliuose – 159, Šiaulių mieste ir rajone – 62, Raseinių rajone – 21.

Policijos pareigūnai priemonės metu užfiksavo 124 atvejus, kai greitis viršytas nuo 10 iki 20 km/val., 107 atvejus – greitis viršytas nuo 20 iki 30 km/val., 21 atvejį – nuo 30 iki 40 km/val., 7 atvejus – greitis viršytas nuo 40 iki 50 km/val., ir 2 atvejus – virš 50 km/val.

Policija primena, kad nustatyto greičio viršijimas daugiau kaip 10, bet ne daugiau kaip 20 kilometrų per valandą – užtraukia baudą vairuotojams nuo keturiasdešimties iki vieno šimto litų. Viršijus greitį daugiau kaip 20, bet ne daugiau kaip 30 kilometrų per valandą – vairuotojų laukia bauda nuo vieno šimto iki trijų šimtų litų. Nustatyto greičio viršijimas daugiau kaip 30, bet ne daugiau kaip 40 kilometrų per valandą – užtraukia baudą vairuotojams nuo keturių šimtų iki šešių šimtų litų, o vairuotojams, neturintiems dvejų metų vairavimo stažo, – baudą nuo keturių šimtų iki šešių šimtų litų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo trijų iki šešių mėnesių. Virš 40, bet ne daugiau kaip 50 kilometrų per valandą – vairuotojų laukia bauda nuo šešių šimtų iki aštuonių šimtų litų, o vairuotojams, neturintiems dvejų metų vairavimo stažo, – bauda nuo šešių šimtų iki aštuonių šimtų litų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo šešių mėnesių iki vienerių metų.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.