Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Apie eismo saugumą – ir loterija (0)

2014-07-04 12:21 | Airinas Jermolajevas

foto-2

Kaulakių kaimo bendruomenė, įgyvendindama ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2014“ konkurso projektą, remiamą Lietuvos kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos, pravedė jau antrą renginį, šįkart saugaus eismo loteriją ,,Ar žinai, kaip saugiai ir atsakingai elgtis kelyje?“ Loterija vyko palapinėje, kuri buvo papuošta saugaus eismo plakatais ir loterijos simboliais. Įvairiaspalviai balionai su klausimais apie elgesį kelyje buvo skirti vaikams. Jie turėjo užvilkti šviesą atspindinčią kepurėlę ir kuprinėlę, paskui keliauti į balionų šalį, pasirinkti mėgstamos spalvos balioną, jį susprogdinti ir pasirinkti teisingus atsakymus į klausimus. Teisingai atsakiusio laukė dovana – pakabinamas atšvaitas, knygutė apie saugų eismą kelyje ir saldus prizas, o suklydusio – paguodos prizai.

Didelis šviesoforas kvietė suaugusius pėsčiuosius prie simbolinio medžio nuskinti lapą, kurio kitoje pusėje buvo trys klausimai, į kuriuos teisingai atsakiusieji gavo po šviesą atspindintį krepšį. Nepamiršti buvo ir dviratininkai, kuriems reikėjo apsivilkti liemenę, užsidėti šalmą ir toliau keliauti prie didžiulio rato, ant kurio kabojo daug mažų ratukų su klausimais – užduotimis. Kiekvienas dalyvis pasirinko ratuką, o už teisingai atliktą užduotį buvo apdovanoti šviesą atspindinčia juostele ir pakabinamu atšvaitu. Ir vairuotojai buvo pakviesti pasitikrinti savo žinių: didžiulio žibinto akyje su mažomis akutėmis buvo paslėpti eismo taisyklių klausimai ir įvairios eismo situacijos keliuose. Dalyvis už teisingą užduoties atlikimą gavo šviesą atspindinčią liemenę.

Loterijoje buvo rimtų, linksmų ir šmaikščių užduočių, kurias sprendė 26 vaikai, 28 jaunuoliai, 16 suaugusių, 16 senjorų ir 14 vairuotojų. Labai džiugu, kad daugelis į klausimus- užduotis atsakė teisingai. Tikime, kad loterija prisidės prie saugaus elgesio kelyje, kad skaudžios nelaimės neaptemdys mūsų gyvenimo.

Labai esame dėkingi Lietuvos automobilių kelių direkcijai už dovanotas saugų eismą saugančias priemones tamsoje.

Elena Pocienė, Kaulakių kaimo bendruomenės pirmininkė

info_musuraseiniai

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.