Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Apie atliekų surinkimą ir aikštelių darbo laiką (0)

2014-04-16 19:09 | Arvydas Nekrošius

Panašu, kad jau visi baigiame suprasti, kad įvairiausių atliekų „prigaminame“ visi, kad jas būtina tvarkyti, o tvarkymas nepigiai kainuoja – kuo daugiau į sąvartynus gabename atliekų, tuo brangiau už tai mokame. Ir patys už tai pykstame, užuot ėmęsi atliekas rūšiuoti ir taip mažinti jų patekimo į sąvartynus kiekius. Atsižvelgdama į su tuo iškylančias problemas, Savivaldybė derina atliekų surinkimų, aikštelių darbo grafikus taip, kad jie būtų kuo palankesni rajono gyventojams.

Tie, kurie turi galimybių kompostuoti žaliąsias, biologiškai suyrančias atliekas (tai – smulkios šakos, lapai, nupjauta žolė, šiaudai, daržo atliekos, medžio pelenai, kiaušinių lukštai, kavos tirščiai, virtuvės atliekos), konteinerių kompostavimui gali įsigyti UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“: Raseiniuose, Žemaičių g. 10 (tel. (8 428) 52 284), Ariogaloje, Vytauto g. 2 (tel. (8 428) 50 686) ir Viduklėje, Kęstučio g. 16 (tel. (8 428) 55 665). Daugiau informacijos rasite tinklalapyje www.rkomp.lt. Jeigu kompostuoti žaliųjų atliekų nenorite, jei tam neturite sąlygų, jas iš gyventojų nemokamai paima UAB „Raseinių vandenys“ dumblo tvarkymo aikštelėje Andrušaičių kaime (iškart už atliekų tvarkymo aikštelės).

Žaliosios, biologiškai suyrančios atliekos šioje aikštelėje darbo dienomis priimamos nuo 9 val. iki 17 val., o šeštadieniais nuo 9 val. iki 16 val. Sekmadieniais aikštelė nedirba, tačiau gyventojai gali atvežti šios rūšies atliekas ir palikti prie vartų įrengtoje aikštelėje.

Didelių gabaritų atliekos, namų apyvokos daiktai ( baldai, buitinė technika, elektros bei elektroninės įrangos daiktai, dviračiai ir kt.) surenkami ir momentinėse atliekų priėmimo aikštelėse. Jų grafikai (kur ir kada surenkama) yra paskelbti tinklalapyje www.raseiniai.lt skiltyje „Ekologija/Atliekų tvarkymas“.

Atskira atliekų rūšis – statybos ir griovimo atliekos, tokios kaip asbestinė stogo danga, betonas, plytos izoliacinės medžiagos, mišrios statybinės ir griovimo atliekos, kurių taip pat nevalia krauti į jokius konteinerius. Visas tokias atliekas vėlgi reikia vežti į Andrušaičius, į atliekų priėmimo aikštelę. Atliekos iš gyventojų priimamos nemokamai. Ši aikštelė trečiadieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais dirba nuo 11 val. iki 20 val. (pietūs nuo 15 val. iki 16 val.). Šeštadieniais ir sekmadieniais dirba nuo 9 val. iki 17.30 val. (pietūs nuo 13 val. iki 13.30 val.). Nedirba pirmadieniais ir antradieniais.

Visa informacija atliekų tvarkymo klausimais teikiama UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ (Raseiniai, Žemaičių g. 10) tel. (8 428) 51 585, Raseinių rajono savivaldybėje (8 428) 79 556, el. p. giedrius.butkus@raseiniai.lt

raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.