Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Angeliukų eglutė Raseinių autobusų stotyje (0)

2017-12-15 13:33 | Gitana Martinavičienė

Angelas – neatsiejamas adventinio laikotarpio ir šv.Kalėdų simbolis, reiškiantis nemirtingumą, dorybę, meilę ir gerumą. Artėjančių gražiausių metų švenčių proga Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos 1 b ir 3 a klasės mokiniai su savo mokytojomis Gražina Šimkevičiene ir Ona Bielskiene Raseinių autobusų stotyje surengė angeliukų parodą, kuri džiugina ir stoties darbuotojus, ir autobusų laukiančius žmones.

Angeliukų paroda ne vienintelė pradinukų dovana. Gruodžio 15 d. stotyje jie surengė 15 minučių trukmės pasirodymą, kurio metu dainavo daineles išmoktas kartu su muzikos mokytoją Daiva Rapoliene ir deklamavo eilėraščius, o G. Šimkevičienė visų vardu įteikė Raseinių autobusų stoties administratorei Ritai Milašienei prisiminimo dovanėlę – angeliuką. Nors ankstyvą rytą stotyje laukiančiųjų nebuvo daug, plojimų tikrai netrūko. Tokia dienos pradžia suteikė daug teigiamų emocijų ir vaikams, ir suaugusiems.

Atsisveikinant R. Milašienė vaikus pavaišino saldainiais ir palinkėjo geros kelionės į Kauną, kur vaikai aplankys kalėdinę eglutę, Kauno valstybiniame lėlių teatre žiūrės spektaklį „Sniego senio sapnas“ ir susitiks su nykštukais, kurie jiems įteiks kalėdines dovanėles.

Vaikai šiandien parodė, kad kurti gerą nuotaiką sau ir aplinkiniams yra labai paprasta. Apsidairykite, aplink jus tikrai yra žmonių, kuriems to reikia. Pradžiuginkite kitų širdis padovanodami jiems savo šypseną, dėmesį, nuoširdumą ir meilę. Savo gerumo šviesa išblaškykite tamsą. Kurkime Kalėdų stebuklą kartu, juk tai taip paprasta.

 

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.