Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Alfonsas Svarinskas (1925-2014) (dokumentinis filmas) (0)

2014-07-17 22:00 | Arvydas Nekrošius
Nuotr. aut. – Afredas Pliadis (kam.lt)

Nuotr. aut. – Afredas Pliadis (kam.lt)

Šiandien mirė Lietuvos visuomenės veikėjas, Aukščiausiosios Tarybos deputatas, buvęs disidentas ir partizanų kunigas monsinjoras Alfonsas Svarinskas. Atsisveikinimas su velioniu bus organizuojamas Vilniuje, tačiau vykdant paskutinią valią, dvasininkas bus laidojamas partizanų kapinėse netoli Ukmergės.

Norime Jus pakviesti pažiūrėti 1988 m. pirmoje pusėje Lietuvos kino studijos sukurtą režisieriaus Ferdinando Kauzono dokumentinį filmą „Kas jūs, kunige Svarinskai?“. kuriuo akivaizdžiai buvo siekiama sukompromituoti ką tik iš lagerio trumpam į Lietuvą sugrįžusį kun. A. Svarinską.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.